Galeria zdjęć
W drodze na ¦nieżkę
POLSKA / Karkonosze / Karkonosze
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-07 01:27
- Data wykonania
- kwiecień 2009
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja już tak mam, że je¶li mogę to opisuję. Co do herbatki z rumem to specjalnie przygl±dałem się ile tego rumu wlewaj± żeby w domu też sobie przypomnieć smak tych wypraw.(50 gram).
W Domu ¦l±skim nie, ale za to na ¦nieżce też nie :). To pewnie dlatego, że byli¶my głodni jak wilki i zjedli¶my podwójne obiady i jako¶ nam nie w głowie był rum. Następnym razem jednak zaliczę, bo nie wiem jak mogli¶my o tym nie pomy¶leć :).
Pozdrawiam, aha i 6+ za piękny, edukacyjny komentarz do Końskich Łbów :).
Czy w Domu ¦l±skim zaliczyła¶ herbatę z rumem? Powtórzyć tę herbatę trzeba na ¦nieżce.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W drodze na ¦nieżkę
POLSKA / Karkonosze / Karkonosze
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-07 01:27
- Data wykonania
- kwiecień 2009
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja już tak mam, że je¶li mogę to opisuję. Co do herbatki z rumem to specjalnie przygl±dałem się ile tego rumu wlewaj± żeby w domu też sobie przypomnieć smak tych wypraw.(50 gram).
W Domu ¦l±skim nie, ale za to na ¦nieżce też nie :). To pewnie dlatego, że byli¶my głodni jak wilki i zjedli¶my podwójne obiady i jako¶ nam nie w głowie był rum. Następnym razem jednak zaliczę, bo nie wiem jak mogli¶my o tym nie pomy¶leć :).
Pozdrawiam, aha i 6+ za piękny, edukacyjny komentarz do Końskich Łbów :).
Czy w Domu ¦l±skim zaliczyła¶ herbatę z rumem? Powtórzyć tę herbatę trzeba na ¦nieżce.
Polecaj± to zdjęcie






























