Galeria zdjęć
Wędrówki po Polsce.
POLSKA / Pieniński Park Narodowy / Trzy Korony
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-07 07:56
- Data wykonania
- sierpień 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Czyżby było płatne wej¶cie wtedy? A to pazerni okupanci!!! Wykorzystywali Polskę i Polaków ze wszystkich stron! Według sprawiedliwo¶ci ...dziejowej, to Polacy powinni być na całym ¶wiecie traktowani jako naród uprzywilejowany. Za co? Za niewolę, za grabież, za upokorzenia i ....jeszcze by się co¶ znalazło.
Co do płatno¶ci za wej¶cie....nie pamiętam ceny biletu. W przeliczeniu, to może nawet te 3 Kč będzie:-)
Piękny widok na Dunajec. Czy płaciłe¶ trzy korony tak jak to było w czasach Austrio-Węgier żeby wej¶ć na szczyt?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wędrówki po Polsce.
POLSKA / Pieniński Park Narodowy / Trzy Korony
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-07 07:56
- Data wykonania
- sierpień 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Czyżby było płatne wej¶cie wtedy? A to pazerni okupanci!!! Wykorzystywali Polskę i Polaków ze wszystkich stron! Według sprawiedliwo¶ci ...dziejowej, to Polacy powinni być na całym ¶wiecie traktowani jako naród uprzywilejowany. Za co? Za niewolę, za grabież, za upokorzenia i ....jeszcze by się co¶ znalazło.
Co do płatno¶ci za wej¶cie....nie pamiętam ceny biletu. W przeliczeniu, to może nawet te 3 Kč będzie:-)
Piękny widok na Dunajec. Czy płaciłe¶ trzy korony tak jak to było w czasach Austrio-Węgier żeby wej¶ć na szczyt?
Polecaj± to zdjęcie






























