Galeria zdjęć
¦winka na rowerze
KUBA / Provincia de Guantánamo / Baracoa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2013-03-09 11:08
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
hahaha! W to akurat wierzę!! I jaka szkoda, że tego nie widziałam! Marek, sam± postur± mogłe¶ siać zamęt:)))))
Czasem tak jest , ze chocbys sie wsciekl, to i tak d..a zawsze z tylu. To jest powod dla ktorego nienawidze publicznych srodkow lokomocji, chociaz daje slowo , ze bywaly sytuacje, kiedy doslownie terroryzowalem kierowce, jak i wszystkich pasazerow, by moc zrobic fote :)
Szkoda, niestety zrobiłem z jad±cego autobusu :)
takich sytuacji najwiecej widzialem w poludniowo - wschodniej Azji. Tutaj calosc jest ciut przeswietlona. szkoda rowniez , ze nie popedziles tych paru krokow w przd i nie pokazales pyszczka swinki
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
¦winka na rowerze
KUBA / Provincia de Guantánamo / Baracoa
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2013-03-09 11:08
- Data wykonania
- grudzień 2008
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
hahaha! W to akurat wierzę!! I jaka szkoda, że tego nie widziałam! Marek, sam± postur± mogłe¶ siać zamęt:)))))
Czasem tak jest , ze chocbys sie wsciekl, to i tak d..a zawsze z tylu. To jest powod dla ktorego nienawidze publicznych srodkow lokomocji, chociaz daje slowo , ze bywaly sytuacje, kiedy doslownie terroryzowalem kierowce, jak i wszystkich pasazerow, by moc zrobic fote :)
Szkoda, niestety zrobiłem z jad±cego autobusu :)
takich sytuacji najwiecej widzialem w poludniowo - wschodniej Azji. Tutaj calosc jest ciut przeswietlona. szkoda rowniez , ze nie popedziles tych paru krokow w przd i nie pokazales pyszczka swinki
Polecaj± to zdjęcie






























