Galeria zdjęć

Transport

INDIE / - / Indie

Zdjęcia: Indie, Transport, INDIE
odsłon: 1193 | poleca: 13 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2013-03-09 19:09
Data wykonania
luty 2013
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Przyznam się, że nie załapałem. Kto to jest "królowa" ukrywająca swoją ludzką twarz?

Moi mili, a może tak umówcie się na wpólną wigilię, przełamcie się opłatkiem i darujcie nam podobne wywody, sądzę że /królowej/ też nic nie ubędzie, gdy wreszcie ukaże swoją ludzką twarz. :)

Akras, ciesz się, że żyjesz wśród inteligentnych ludzi i czerp od nich garściami, nauki nigdy nie za wiele.

Akras, nic Ci dyni nie dzwoni, że zafiksowałaś się na nitkaskę i na jakieś TWA? Jeszcze niedawno na wydrę chciałaś się gdzieś z nią koniecznie zabierać. Spróbuj raz dla odmiany włączyć się do rozmowy pozytywnie.

E nie... żyję wśród inteligentnych ludzi. Nie muszę mieć ich wszędzie. Ty musisz żyć z tym czymś - "chłopaku" :-)
Nie to, że chcę pouczać - cytująć Pawła, ale popracowałabym na Twoim miejscu nad tym Twoim diabłem, który na tą chwilę nazywa się zaślepienie TWA. No cóż - niektórzy nie mogą jednak inaczej... Nie mają jasnośni spojrzenia. Mnie też oślepiło na pewien czas niestety. Nie oczekuję odzewu.

To się dziewczyno rozczarowałaś? Ciężko pewnie będzie, ale jakoś musisz z tym żyć.

No buziaczki na dobranockę :-) Słodziudkie :-) A miałam Cię za intelektualistę. No to milutkich snów :-)

Śpij spokojnie, pa.

Toronegro - nie chcę pouczać, ale wysil się intelektualnie i nie rób ze mnie jakiegoś psychola co to się wyrazić nie umie. Jak chcesz tłumaczeń czy przykładów, napisz na prv. Na sto procent wytłumaczę. Zdaje Ci się tylko, że nie rozmawiam tutaj z innymi użytkownikami Globa :-) Zdziwiłbyś się wiedząc co oni mają do powiedzenia :-)

Nie mam zamiaru Paweł - to mój diabeł. Natomiast widzę diabła tzw. TWA na Globie. Teraz właśnie liczy znaki zapytania, bo Toronegro lubi żarty :-))) No nie ma to jak z Wami zadrzeć. Ale wlaśnie na tym moj diabeł polega. Stety czy niestety. Może zresztą jeszcze kiedyś się w jakiejś sprawie zjednoczymy. Na razie nie zauważacie szanowne TWA, że są tutaj też inni ludzie. I na całe szczęście :-) naprawdę nie czuję jakiejś nienawiści czy czegoś takiego do Was.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Śląsk / Jastrzębie Zdrój

SUAZI / Suazi / Suazi

SUAZI / Suazi / Suazi

SUAZI / Suazi / Suazi

MALTA / . / Kalanka bay

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl