Galeria zdjęć
Czy to już raj?
MALEDIWY / South Male Atol / Maafushi
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.56 | SW:3.83 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-12 21:52
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Malediwy s± cudowne piękne i pewnie nigdy tam nie pojadę bo trochę to kosztuje :( a nie każdego stać a je¶li chodzi o słowo Raj to dla mnie Raj bedzie spotkanie z Bogiem I moj± babci± i wszystkimi bliskimi w Niebie...dobrze ze sa zdjecia tych Malediwów :) przynajmniej można oko pocieszyc
Cudownie byłoby obudzić się w tym miejscu ;)
raj na bezludnej wyspie...bo ja wiem...No nie, jednak nie, ludzie s± mi potrzebni. Jestem stadna. Nie zawsze, ale mieć ¶wiadomo¶ć, że SAMA bez przerwy...No nie! A góry? Tak, ale żeby woda była!!!
Bezludna to ta wyspa nie byla, wprost przeciwnie, prawie wszyscy turysci, to Polacy :)
Wyglada jak na bezludnej wyspie!... Palmy, plaza i ocean... Fantastycznie...)))
Ja bym raczej postawił na jakie¶ wyższe góry (np. Tybet, albo Nepal)
ale¶ wywołał! Możemy j± ci±gn±ć! Dla mnie rajem była porcja pierożków momo w nepalskim punkcie gastronomicznym (bo restauracj± tego nie nazwę:) ) albo sokhijska, wiejska jadłodajnia w której Induska częstowała mnie jedzeniem ze swojego talerza, dziel±c się być może jedynym posiłkiem w ci±gu dnia. I zaznaczam, z eraj dla mnie nie musi kojarzyć się z jedzeniem:))))
Poczekajcie chwilę, to wrzucę co¶ co dla mnie jest jak raj... Generalnie chciałem wywołać jak±¶ dyskusję, ale chyba nic z tego ...
ano wła¶nie. Dla mnie raj wygl±da inaczej... Ale na kilka godzin wytchnienia to miejsce super!
Pusto, jak nie ma ludzi to pewnie jest duzo aniolkow, sa niewidoczne..
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Czy to już raj?
MALEDIWY / South Male Atol / Maafushi
- Autor
- "> ( SO:4.56 | SW:3.83 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-12 21:52
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Malediwy s± cudowne piękne i pewnie nigdy tam nie pojadę bo trochę to kosztuje :( a nie każdego stać a je¶li chodzi o słowo Raj to dla mnie Raj bedzie spotkanie z Bogiem I moj± babci± i wszystkimi bliskimi w Niebie...dobrze ze sa zdjecia tych Malediwów :) przynajmniej można oko pocieszyc
Cudownie byłoby obudzić się w tym miejscu ;)
raj na bezludnej wyspie...bo ja wiem...No nie, jednak nie, ludzie s± mi potrzebni. Jestem stadna. Nie zawsze, ale mieć ¶wiadomo¶ć, że SAMA bez przerwy...No nie! A góry? Tak, ale żeby woda była!!!
Bezludna to ta wyspa nie byla, wprost przeciwnie, prawie wszyscy turysci, to Polacy :)
Wyglada jak na bezludnej wyspie!... Palmy, plaza i ocean... Fantastycznie...)))
Ja bym raczej postawił na jakie¶ wyższe góry (np. Tybet, albo Nepal)
ale¶ wywołał! Możemy j± ci±gn±ć! Dla mnie rajem była porcja pierożków momo w nepalskim punkcie gastronomicznym (bo restauracj± tego nie nazwę:) ) albo sokhijska, wiejska jadłodajnia w której Induska częstowała mnie jedzeniem ze swojego talerza, dziel±c się być może jedynym posiłkiem w ci±gu dnia. I zaznaczam, z eraj dla mnie nie musi kojarzyć się z jedzeniem:))))
Poczekajcie chwilę, to wrzucę co¶ co dla mnie jest jak raj... Generalnie chciałem wywołać jak±¶ dyskusję, ale chyba nic z tego ...
ano wła¶nie. Dla mnie raj wygl±da inaczej... Ale na kilka godzin wytchnienia to miejsce super!
Pusto, jak nie ma ludzi to pewnie jest duzo aniolkow, sa niewidoczne..
Polecaj± to zdjęcie






























