Galeria zdjęć
Park Mużakowski, w stylu krajobrazowym.
POLSKA / Powiat: żarski / Łeknica
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-20 11:04
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
W takim razie jeszcze raz niech się tak zdarzy, to uderzam do GlobAdmina. Porz±dek musi być :)
Nie mam pojęcia. Odk±d tu jestem, od czasu do czasu s± problemy z tym zwielokrotnieniem komentarzy. Mnie też się to przydarzyło niedawno.
no wła¶nie, dlaczego tak się dzieje ? Zauważyłem, że nie tylko mnie się to przydarza .
Widzę, ze jednak wyskoczyłe¶ z torów kołowrotka :) Wiem, że Branitz daleko, ale co tam, człowiek się taszczy do takich Indii na przykład...
Mayer - nie nakręcaj się tak, bo na razie robisz za kołowrotek i co ¶rednio 10 minut wstawiasz t± sam± wypowiedĽ :)
Dzięki. Maj to dobry miesi±c na ogrody. Życzę słonecznej pogody takiej jak w ubiegłorocznym maju :)
Tak obserwuję to miejsce i coraz bardziej się nakręcam. W sumie miałbym do pokonania od siebie 592 km czyli 6,5 godziny jazdy autem. Bliżej na piechotę , bo tylko 542 km i tylko (jak podaj± GPS-y) 110 godzin marszu. ...... Muszę zastanowić się co lepsze :)))
O! Zmieniłe¶ zdjęcie profilowe :))) Bardzo Ci do twarzy w tych okularkach i ubranku ;) Ja pojadę do Branitz ze znajom± i z jej biurem podróży - chyba 11 maja jak się nie mylę. Czas najlepszy na zwiedzanie ogrodów.
Tak obserwuję to miejsce i coraz bardziej się nakręcam. W sumie miałbym do pokonania od siebie 592 km czyli 6,5 godziny jazdy autem. Bliżej na piechotę , bo tylko 542 km i tylko (jak podaj± GPS-y) 110 godzin marszu. ...... Muszę zastanowić się co lepsze :)))
Ja już byłam tam 2 razy!. Zreszt± opisuję tomiejsce na Globie. A w tym roku chcę jeszcze odwiedzić inny ogród projektowany przez księcia Pucklera - w Branitz.
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Park Mużakowski, w stylu krajobrazowym.
POLSKA / Powiat: żarski / Łeknica
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-03-20 11:04
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
W takim razie jeszcze raz niech się tak zdarzy, to uderzam do GlobAdmina. Porz±dek musi być :)
Nie mam pojęcia. Odk±d tu jestem, od czasu do czasu s± problemy z tym zwielokrotnieniem komentarzy. Mnie też się to przydarzyło niedawno.
no wła¶nie, dlaczego tak się dzieje ? Zauważyłem, że nie tylko mnie się to przydarza .
Widzę, ze jednak wyskoczyłe¶ z torów kołowrotka :) Wiem, że Branitz daleko, ale co tam, człowiek się taszczy do takich Indii na przykład...
Mayer - nie nakręcaj się tak, bo na razie robisz za kołowrotek i co ¶rednio 10 minut wstawiasz t± sam± wypowiedĽ :)
Dzięki. Maj to dobry miesi±c na ogrody. Życzę słonecznej pogody takiej jak w ubiegłorocznym maju :)
Tak obserwuję to miejsce i coraz bardziej się nakręcam. W sumie miałbym do pokonania od siebie 592 km czyli 6,5 godziny jazdy autem. Bliżej na piechotę , bo tylko 542 km i tylko (jak podaj± GPS-y) 110 godzin marszu. ...... Muszę zastanowić się co lepsze :)))
O! Zmieniłe¶ zdjęcie profilowe :))) Bardzo Ci do twarzy w tych okularkach i ubranku ;) Ja pojadę do Branitz ze znajom± i z jej biurem podróży - chyba 11 maja jak się nie mylę. Czas najlepszy na zwiedzanie ogrodów.
Tak obserwuję to miejsce i coraz bardziej się nakręcam. W sumie miałbym do pokonania od siebie 592 km czyli 6,5 godziny jazdy autem. Bliżej na piechotę , bo tylko 542 km i tylko (jak podaj± GPS-y) 110 godzin marszu. ...... Muszę zastanowić się co lepsze :)))
Ja już byłam tam 2 razy!. Zreszt± opisuję tomiejsce na Globie. A w tym roku chcę jeszcze odwiedzić inny ogród projektowany przez księcia Pucklera - w Branitz.































