Galeria zdjęć
Każde zdjęcie można poprawić (2)
CZECHY / Praga / dzielnica Mala Strana
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-03-30 11:44
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Do poprawy! dopiero się uczę ...Co do Brazylijek zgadzam się z Sobim, choć one same, podobnie jak Wenezuelki, co nieco sobie tam poprawiaj± (zabieg chirurgiczny). Ale ja gdzieżbym ¶miał ...
hej Smoku tego zdjęcia nie nazwala bym poprawa to chyba artystyczna wariacja
Ech.Smoki zawsze miały fajnie ...za Kraka -dziewice.... teraz Brazylijki
z pewno¶ci± roz¶wietlił nam pochmurny zimowy poranek w Pradze, a co do Brazylijek, cóż, tego co doskonałe już poprawiać nie trzeba ;) Zreszt± nie wiemy co on z Brazylijkami robi w domu tylko nie pokazuje tutaj, może roz¶wietla... :)))
No ładny ten komiks o Pradze :)
Chcesz mi powiedzieć ,że Smok roz¶wietlił nam kaganek o¶wiaty? Dobrze Smoku ,że nie eksperymentowałe¶ z fotkami Brazylijek bo sam Twórca nie rozpoznał by czy to Brazylijki czy Eskimoski
ech, zupełny brak zrozumienia dla kreatywno¶ci i artystycznych poszukiwań, przecież tylko tak można przełamać utarte schematy i rozwijać się twórczo... ;)))
Smoku teraz musisz omijać Pragę bo jak tam Cię rozpoznaj± to bedzie Twój koniec.Mogłe¶ pod fotk± napisać"proszę nie komentować tego zdjęcia bo bedzie służyło jako ilustracja do artykułu
A swoj± drog± ciekawie byłoby gdyby autorzy cudeniek z Photoshopa udostępniali także oryginały sprzed obróbki :)
:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Każde zdjęcie można poprawić (2)
CZECHY / Praga / dzielnica Mala Strana
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-03-30 11:44
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Do poprawy! dopiero się uczę ...Co do Brazylijek zgadzam się z Sobim, choć one same, podobnie jak Wenezuelki, co nieco sobie tam poprawiaj± (zabieg chirurgiczny). Ale ja gdzieżbym ¶miał ...
hej Smoku tego zdjęcia nie nazwala bym poprawa to chyba artystyczna wariacja
Ech.Smoki zawsze miały fajnie ...za Kraka -dziewice.... teraz Brazylijki
z pewno¶ci± roz¶wietlił nam pochmurny zimowy poranek w Pradze, a co do Brazylijek, cóż, tego co doskonałe już poprawiać nie trzeba ;) Zreszt± nie wiemy co on z Brazylijkami robi w domu tylko nie pokazuje tutaj, może roz¶wietla... :)))
No ładny ten komiks o Pradze :)
Chcesz mi powiedzieć ,że Smok roz¶wietlił nam kaganek o¶wiaty? Dobrze Smoku ,że nie eksperymentowałe¶ z fotkami Brazylijek bo sam Twórca nie rozpoznał by czy to Brazylijki czy Eskimoski
ech, zupełny brak zrozumienia dla kreatywno¶ci i artystycznych poszukiwań, przecież tylko tak można przełamać utarte schematy i rozwijać się twórczo... ;)))
Smoku teraz musisz omijać Pragę bo jak tam Cię rozpoznaj± to bedzie Twój koniec.Mogłe¶ pod fotk± napisać"proszę nie komentować tego zdjęcia bo bedzie służyło jako ilustracja do artykułu
A swoj± drog± ciekawie byłoby gdyby autorzy cudeniek z Photoshopa udostępniali także oryginały sprzed obróbki :)
:)
Polecaj± to zdjęcie






























