Galeria zdjęć

Pałac Abstynencji

CHINY / Pekin / ¦wi±tynia Nieba

Zdjęcia: ¦wi±tynia Nieba, Pekin, Pałac Abstynencji, CHINY
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2013-04-20 14:59
Data wykonania
listopad 2012

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

bo oni Chyły nie znali, to i sk±d mieli wiedzieć że tak im klawo!

Nie zawsze takie do końca klawe, znasz historię cesarzowej Cixi i poszczególnych cesarzy współpanuj±cych ...

ano byłam, trochę kilomertów do pokonania miał, fakt. Ale co¶ robić z nudów musiał. bo w sumie cysorz to miał klawe życie oraz wyżywienie klawe:)

A przez pozostał± czę¶ć roku, to my¶lisz, że miał łatwo ? Była¶ w Zakazanym Mie¶cie ? Ile tam pomieszczeń

biedaczek, aż dwa razy do roku!!!

Tak i w tym miejscu (spędzał noc przed przygotowaniami do obrzędów) musiał zachować czysto¶ć cielesn±

brzmi jak bardziej dystyngowana nazwa dla izby wytrzeĽwień... a tak na poważnie, rozumiem, że cesarz odwiedzał go dwa razy w roku w ramach przygotowań w okresie przesilenia?

Polecaj± to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

IRAN / Góry Elburs / Demawend

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl