Galeria zdjęć
Ta Prohm
KAMBODżA / Siem Reap / kompleks Angkor Wat
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.90 | SW:4.88 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-05-02 12:10
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wow! I want to live there! Beautiful!
Sluze pomoca!:) O cisze i spokoj w Wietnamie trudno, kraj buzuje enrgia! W turystycznych miejscach atakuje komercja, ale mozna od niej uciec!:) Specyficzny, sloneczny i wart odwiedzenia kraj - spedzilem tam fantastyczne trzy tygodnie:)
No to ja się tradycyjnie zgłoszę do Ciebie po bardziej szczegółowe informacje. W przyszłym roku planujemy zobaczyć Wietnam :) Na Azorach mało turystów i w ogóle - mało ludzi widać w terenie. Spokój, cisza i mnóstwo fajnej przyrody.
Hej! To "oklepane" miejsce zrobilo na mnie ogromne wrazenie! Co prawda panosza sie tam masy turystow i trzeba sie tam momentami przeciskac miedzy wycieczkami, ale mimo to warto sie tam udac. Najgorsze sa grupy przepychajacych sie i wrzeszczacych Chinczykow, ktorzy moga Cie zadeptac, byleby sobie fote na fejsa zrobic:)
Podrozowalem z Bangkoku przez Kambodze do Wietnamu, a potem z przez Laos spowrotem do Tajlandii. Na koniec jeszcze dzien w Brunei. Kambodze i Wietnam bardzo polubilem:)
Ciebie też nieĽle zaniosło w tym roku :) Chciałabym kiedy¶ zobaczyć to "oklepane" cudo na zdjęciu. Zwiedzałe¶ może i Wietnam?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ta Prohm
KAMBODżA / Siem Reap / kompleks Angkor Wat
- Autor
- "> ( SO:4.90 | SW:4.88 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-05-02 12:10
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Wow! I want to live there! Beautiful!
Sluze pomoca!:) O cisze i spokoj w Wietnamie trudno, kraj buzuje enrgia! W turystycznych miejscach atakuje komercja, ale mozna od niej uciec!:) Specyficzny, sloneczny i wart odwiedzenia kraj - spedzilem tam fantastyczne trzy tygodnie:)
No to ja się tradycyjnie zgłoszę do Ciebie po bardziej szczegółowe informacje. W przyszłym roku planujemy zobaczyć Wietnam :) Na Azorach mało turystów i w ogóle - mało ludzi widać w terenie. Spokój, cisza i mnóstwo fajnej przyrody.
Hej! To "oklepane" miejsce zrobilo na mnie ogromne wrazenie! Co prawda panosza sie tam masy turystow i trzeba sie tam momentami przeciskac miedzy wycieczkami, ale mimo to warto sie tam udac. Najgorsze sa grupy przepychajacych sie i wrzeszczacych Chinczykow, ktorzy moga Cie zadeptac, byleby sobie fote na fejsa zrobic:)
Podrozowalem z Bangkoku przez Kambodze do Wietnamu, a potem z przez Laos spowrotem do Tajlandii. Na koniec jeszcze dzien w Brunei. Kambodze i Wietnam bardzo polubilem:)
Ciebie też nieĽle zaniosło w tym roku :) Chciałabym kiedy¶ zobaczyć to "oklepane" cudo na zdjęciu. Zwiedzałe¶ może i Wietnam?
Polecaj± to zdjęcie































