Galeria zdjęć
Moje Iguacu (5)
BRAZYLIA / Parana / Foz do Iguacu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-05-30 15:36
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jedno z najciekawszych miejsc na ¶wiecie.
Woda, ze względu na duż± ilo¶ć mułu, mało przejrzysta, więc rzeczywi¶cie trzeba uważać ...
A może ciekawiej płyn±ć wpław , trzeba tylko uważać na kajmany i piranie.
Łodzie s± parkowe, rejsy w tej czę¶ci parku narodowego za dodatkow± (wcale niemał±) opłat±
Lelo - KWINTESENCJA !
Prędzej ponton, łódkę mam do połowów to co nieco wiem na ten temat.
Obawiam się, że tamtejsze wodne pr±dy szybko by łódkę zniwelowały. Ale kto to wie?
Ale ja chcę przejażdżkę łódk± a nie pontonem.
Lelo - to s± chyba pontony z ludĽmi lubi±cymi adrenalinę :)
¦liczne miejsce a przejażdżka łódk± to kwint esencji.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Moje Iguacu (5)
BRAZYLIA / Parana / Foz do Iguacu
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.72 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-05-30 15:36
- Data wykonania
- marzec 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jedno z najciekawszych miejsc na ¶wiecie.
Woda, ze względu na duż± ilo¶ć mułu, mało przejrzysta, więc rzeczywi¶cie trzeba uważać ...
A może ciekawiej płyn±ć wpław , trzeba tylko uważać na kajmany i piranie.
Łodzie s± parkowe, rejsy w tej czę¶ci parku narodowego za dodatkow± (wcale niemał±) opłat±
Lelo - KWINTESENCJA !
Prędzej ponton, łódkę mam do połowów to co nieco wiem na ten temat.
Obawiam się, że tamtejsze wodne pr±dy szybko by łódkę zniwelowały. Ale kto to wie?
Ale ja chcę przejażdżkę łódk± a nie pontonem.
Lelo - to s± chyba pontony z ludĽmi lubi±cymi adrenalinę :)
¦liczne miejsce a przejażdżka łódk± to kwint esencji.
Polecaj± to zdjęcie































