Galeria zdjęć
greckie poranki
GRECJA / Tesalia / Kokkino Nero
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-06-08 20:52
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ND 8 i szara połowka
Tak z ciekawosci - jakie filtry?
¶liczne a woda mgle przypomina
Warto wstawać rano dla takich zdjęć :)
cóż, ćwiczenie czyni mistrza, może i ja kiedy¶ tak po prostu wezmę aparat z kitem, statyw, filtry... I żebym jeszcze wiedziała ja te filtry zastosować:))))) No bo jak statyw to wiem:)))))
o, nie, nie...dziękuje za pochlebne słowa, ale jestem tylko amatorem
lubię podróże i fotografie...tam gdzie jestem staram się złapać co¶ fajnego w obiektyw...
ta fota aparatem 450 D...z kitowym obiektywem 18-55..statyw, filtry..
a mnie się zdarza, że staję się nienormalna:) Tyle, że ja się uczę, a Szpaczysko to artysta:)
No wła¶nie! Jestem normalna :)
nikt mnie nie widział jak robiłem to foto...normalni ludzie na wakacjach o 5 rano ¶pi± ;-)
Magia wstaj±cego dnia
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
greckie poranki
GRECJA / Tesalia / Kokkino Nero
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-06-08 20:52
- Data wykonania
- lipiec 2012
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ND 8 i szara połowka
Tak z ciekawosci - jakie filtry?
¶liczne a woda mgle przypomina
Warto wstawać rano dla takich zdjęć :)
cóż, ćwiczenie czyni mistrza, może i ja kiedy¶ tak po prostu wezmę aparat z kitem, statyw, filtry... I żebym jeszcze wiedziała ja te filtry zastosować:))))) No bo jak statyw to wiem:)))))
o, nie, nie...dziękuje za pochlebne słowa, ale jestem tylko amatorem
lubię podróże i fotografie...tam gdzie jestem staram się złapać co¶ fajnego w obiektyw...
ta fota aparatem 450 D...z kitowym obiektywem 18-55..statyw, filtry..
a mnie się zdarza, że staję się nienormalna:) Tyle, że ja się uczę, a Szpaczysko to artysta:)
No wła¶nie! Jestem normalna :)
nikt mnie nie widział jak robiłem to foto...normalni ludzie na wakacjach o 5 rano ¶pi± ;-)
Magia wstaj±cego dnia
Polecaj± to zdjęcie































