Galeria zdjęć
RzeĽba w Porto-Vecchio
FRANCJA / Korsyka / Porto-Vecchio
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.78 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-10-24 12:45
- Data wykonania
- wrzesień 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- KORSYKA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ano! W Belgii jest podobny. W sensie podobna rzeĽba. Mitoraj (już niestety ¦P) zawsze mnie zachwyca
Wykapany Mitoraj:-) Na Rynku w Krakówku mamy co¶ podobnego, z tym że japa leży na wznak na płycie...
Fajna.
RzeĽba niesamowita. Foto też mi się podoba, może nawet za to tło :)
ale nie wiem kto o¶mieliłby się na tak± "podróbę"
Czyli nasi tam byli ....
Ja mam poważne w±tpliwo¶ci :) Wydaje mi się, ta rzeĽba tylko "tr±ci" Mitorajem :) Po tabliczce jest ¶lad :)
a ja mam w±tpliwo¶ci :)
pewnie tak, bo to Mitoraj, jakem A.
Pewnie tabliczkę umieszczono gdzie¶ dalej
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
RzeĽba w Porto-Vecchio
FRANCJA / Korsyka / Porto-Vecchio
- Autor
- "> ( SO:4.78 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2013-10-24 12:45
- Data wykonania
- wrzesień 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- KORSYKA
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ano! W Belgii jest podobny. W sensie podobna rzeĽba. Mitoraj (już niestety ¦P) zawsze mnie zachwyca
Wykapany Mitoraj:-) Na Rynku w Krakówku mamy co¶ podobnego, z tym że japa leży na wznak na płycie...
Fajna.
RzeĽba niesamowita. Foto też mi się podoba, może nawet za to tło :)
ale nie wiem kto o¶mieliłby się na tak± "podróbę"
Czyli nasi tam byli ....
Ja mam poważne w±tpliwo¶ci :) Wydaje mi się, ta rzeĽba tylko "tr±ci" Mitorajem :) Po tabliczce jest ¶lad :)
a ja mam w±tpliwo¶ci :)
pewnie tak, bo to Mitoraj, jakem A.
Pewnie tabliczkę umieszczono gdzie¶ dalej
Polecaj± to zdjęcie





























