Galeria zdjęć
Ko¶cielec
POLSKA / TATRY / Zielony Staw G±sienicowy
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-11-07 23:03
- Data wykonania
- listopad 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Oczywi¶cie. Piękny podej¶cie i szczyt, który trzeba zdobyć ale po suchej skale. W deszczu także odradzam :)
Jak najbardziej warto a Ko¶cielec poczeka na "mniej ¶lisk± pogodę" :)
Na pewno i tak warto było :)
Tylko do Przełęczy Karb i w dół.
Ładnie widać płyty na Ko¶cielcu. Rozumiem że darowałe¶ sobie wchodzenie po ¶niegu na szczyt :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ko¶cielec
POLSKA / TATRY / Zielony Staw G±sienicowy
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- "> ( SO:4.97 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-11-07 23:03
- Data wykonania
- listopad 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Oczywi¶cie. Piękny podej¶cie i szczyt, który trzeba zdobyć ale po suchej skale. W deszczu także odradzam :)
Jak najbardziej warto a Ko¶cielec poczeka na "mniej ¶lisk± pogodę" :)
Na pewno i tak warto było :)
Tylko do Przełęczy Karb i w dół.
Ładnie widać płyty na Ko¶cielcu. Rozumiem że darowałe¶ sobie wchodzenie po ¶niegu na szczyt :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Galeria fotografii
Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży.
Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.
Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci -
przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.































