Galeria zdjęć
Norweski widoczek
NORWEGIA / Norwegia / Spiterstulen
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.85 | SW:4.86 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-12-09 17:43
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:-)
Finlandia jest w planach.....i masz rację AKRAS......to piękne tereny i w moim gu¶cie.
A mnie niespecjalnie, chyba dlatego, że większo¶ć czasu padał deszcz albo były mgły :( Jedyne na co mam ochotę teraz z Norwegii, to daleka północ. Ale Ty Trylu piszesz o Skandynawii? Polecam pólnoc Finlandii, czyli Laponie - byłam w zimie, widziałam zorzę polarn± :) Ale tam też pięknie w lecie i na jesień - dużo jezior i lasów. Fajne tereny :)
SKANDYNAWIA mnie Z A U R O C Z Y Ł A.......jeszcze tam wrócę...
Tak wła¶nie wygl±daj± norweskie krajobrazy :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Norweski widoczek
NORWEGIA / Norwegia / Spiterstulen
- Autor
- "> ( SO:4.85 | SW:4.86 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-12-09 17:43
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:-)
Finlandia jest w planach.....i masz rację AKRAS......to piękne tereny i w moim gu¶cie.
A mnie niespecjalnie, chyba dlatego, że większo¶ć czasu padał deszcz albo były mgły :( Jedyne na co mam ochotę teraz z Norwegii, to daleka północ. Ale Ty Trylu piszesz o Skandynawii? Polecam pólnoc Finlandii, czyli Laponie - byłam w zimie, widziałam zorzę polarn± :) Ale tam też pięknie w lecie i na jesień - dużo jezior i lasów. Fajne tereny :)
SKANDYNAWIA mnie Z A U R O C Z Y Ł A.......jeszcze tam wrócę...
Tak wła¶nie wygl±daj± norweskie krajobrazy :)
Polecaj± to zdjęcie






























