Galeria zdjęć
Pluszak z wyżyn - trzymiesięczny szczeniak mastifa tybetańskiego
CHINY / Tybetański Region Autonomiczny / Lhasa
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.77 | SW:4.33 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-12-18 13:10
- Data wykonania
- czerwiec 2010
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
HAHA! Jaka by nie była, dobrze, że już za Tob±:) Musimy zaplanować kolejne spotkanie jak tylko nasza Iwona da znać kiedy będzie w Wawie:)
Po pierwszym globowym spotkaniu wróciłam z bakcylem, z którego do dzi¶ się do końca nie wykaraskałam. St±d nieobecno¶ć. Może to choroba filipińska?
jaka szkoda, że Cię dzi¶ nie było! Może następnym razem:)
Bo ten to akurat dzieciak jest, a tamte to od pokoleń "udomowione". Ogólnie to niebezpieczne psy.
no popatrz, a wygl±daj± tak łagodnie!
Z racji tego, ze stały się one modne w Chinach, s± to nadroższe psy na ¶wiecie. Co więcej, resorty siłowe ChRL przerzucaj± się na nie zamiast owczarków niemieckich, gdyż s± duże i agresywne.
:)
Misiek w górę stosunkowo niewiele uro¶nie (ok. 10 cm), ale nabierze masy. A te "moje zaprzyjaĽnione" to hodowlane w Europie w 3 pokoleniu.
trzymiesięczny powiadasz???? A roczny co, wyżej głowy sięga? Bo te Twoje jak widziałam, to leżały:))) Ale to zdecydowanie dopisuję te rasę na listę najpiękniejszych psów ¶wiata do moich ukochanych nowofunlandów! Obok oczywi¶cie wszystkich bezwzględnie najpiękniejszych schroniskowych kundelków!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Pluszak z wyżyn - trzymiesięczny szczeniak mastifa tybetańskiego
CHINY / Tybetański Region Autonomiczny / Lhasa
- Autor
- "> ( SO:4.77 | SW:4.33 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2013-12-18 13:10
- Data wykonania
- czerwiec 2010
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
HAHA! Jaka by nie była, dobrze, że już za Tob±:) Musimy zaplanować kolejne spotkanie jak tylko nasza Iwona da znać kiedy będzie w Wawie:)
Po pierwszym globowym spotkaniu wróciłam z bakcylem, z którego do dzi¶ się do końca nie wykaraskałam. St±d nieobecno¶ć. Może to choroba filipińska?
jaka szkoda, że Cię dzi¶ nie było! Może następnym razem:)
Bo ten to akurat dzieciak jest, a tamte to od pokoleń "udomowione". Ogólnie to niebezpieczne psy.
no popatrz, a wygl±daj± tak łagodnie!
Z racji tego, ze stały się one modne w Chinach, s± to nadroższe psy na ¶wiecie. Co więcej, resorty siłowe ChRL przerzucaj± się na nie zamiast owczarków niemieckich, gdyż s± duże i agresywne.
:)
Misiek w górę stosunkowo niewiele uro¶nie (ok. 10 cm), ale nabierze masy. A te "moje zaprzyjaĽnione" to hodowlane w Europie w 3 pokoleniu.
trzymiesięczny powiadasz???? A roczny co, wyżej głowy sięga? Bo te Twoje jak widziałam, to leżały:))) Ale to zdecydowanie dopisuję te rasę na listę najpiękniejszych psów ¶wiata do moich ukochanych nowofunlandów! Obok oczywi¶cie wszystkich bezwzględnie najpiękniejszych schroniskowych kundelków!
Polecaj± to zdjęcie






























