Galeria zdjęć
Pastwiska Kaukazu...
ROSJA / Płn. Kaukaz / ok. doliny Baksanu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-01-25 20:43
- Data wykonania
- paĽdziernik 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- PÓŁNOCNY KAUKAZ
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ależ przestrzenie... aż dech zapiera!
Bardzo ładne zdjęcie.
Bardzo ładne zdjęcie.
spore stado...i fajna fotka...
Wygl±daj± jak pchły :))
Grusza. Jako osoba niemłoda powiem, że to raczej sprawa okularów lub monitora. Ja po zmianie monitora zacz±łem inaczej widzieć to co jest do ogl±dania na Globie. Okularów jeszcze nie zmieniłem. Pozdrawiam :)
Oj Gruszeczko... - to mogły być i owce, i krowy - wybrałam zdjęcie z końmi, bo je lubię.
I do Loo - konie nie s± dzikie, aczkolwiek można założyć, że żyj± na wolno¶ci, bo przemieszczaj± się po ogromnych połaciach (poza zim±), czasem z "dżygitem", który ich pilnuje, czasem samopas. My¶lę, że maj± tam szczę¶liwe życie....Koń zajmuje ważn± pozycję w życiu ludzi Kaukazu - tak było kiedy¶ i tak jest teraz - oni je po prostu kochaj±...
Oh, to moj slaby wzrok..
Super widok! Te konie żyj± na wolno¶ci czy to jaka¶ stadnina pobliskiego wie¶niaka?
Niekoniecznie..., zdjęcie zrobione jest z do¶ć wysoka, ale je¶li je powiększysz to nie będziesz miała w±tpliwo¶ci, że to znane w całym ¶wiecie "czerkieskie" koniki...:)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Pastwiska Kaukazu...
ROSJA / Płn. Kaukaz / ok. doliny Baksanu
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-01-25 20:43
- Data wykonania
- paĽdziernik 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- PÓŁNOCNY KAUKAZ
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
ależ przestrzenie... aż dech zapiera!
Bardzo ładne zdjęcie.
Bardzo ładne zdjęcie.
spore stado...i fajna fotka...
Wygl±daj± jak pchły :))
Grusza. Jako osoba niemłoda powiem, że to raczej sprawa okularów lub monitora. Ja po zmianie monitora zacz±łem inaczej widzieć to co jest do ogl±dania na Globie. Okularów jeszcze nie zmieniłem. Pozdrawiam :)
Oj Gruszeczko... - to mogły być i owce, i krowy - wybrałam zdjęcie z końmi, bo je lubię.
I do Loo - konie nie s± dzikie, aczkolwiek można założyć, że żyj± na wolno¶ci, bo przemieszczaj± się po ogromnych połaciach (poza zim±), czasem z "dżygitem", który ich pilnuje, czasem samopas. My¶lę, że maj± tam szczę¶liwe życie....Koń zajmuje ważn± pozycję w życiu ludzi Kaukazu - tak było kiedy¶ i tak jest teraz - oni je po prostu kochaj±...
Oh, to moj slaby wzrok..
Super widok! Te konie żyj± na wolno¶ci czy to jaka¶ stadnina pobliskiego wie¶niaka?
Niekoniecznie..., zdjęcie zrobione jest z do¶ć wysoka, ale je¶li je powiększysz to nie będziesz miała w±tpliwo¶ci, że to znane w całym ¶wiecie "czerkieskie" koniki...:)
Polecaj± to zdjęcie






























