Galeria zdjęć

Tumbas Choquetico

PERU / Arequipa / okolice Chivay

Zdjęcia: okolice Chivay, Arequipa, Tumbas Choquetico, PERU
odsłon: 1115 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-02-10 09:32
Data wykonania
listopad 2013
Miejsce
Dodane do galerii
Peru 2013

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

NIE... - ja jem oczyma i nie ruszę niczego co budzi moją niechęć - ja widziałam jak się toto rusza... - żywe na grillu, ruszały się im pierścienie i to był okropny widok (o jedzeniu nawet nie pomyślałam), zresztą na szpinak też tak mam :)))

Pewnie jakbyś nie wiedziała co to jest, to byś zjadła ...

wg mnie wyglądała jak truchło wyciągnięte z pogorzeliska...ale się przemogłam i trochę zjadłam.
W zasadzie zwykle korzystam z lokalnej kuchni i rozumiem pewne tradycje, ale są rzeczy na jakie nie dam się się namówić...np. larwy jedwabnika z grila...

Nie wiem jak smakują, ale właśnie odnalazłem zdjęcie (nawet nie wygląda apetycznie....)

prawda..., ale ja nie jestem smakoszem, więc może nie doceniam... (miałam chomika...ale świnka trochę mi kością w gardle stawała, choć wzięłam tylko kawałek).
Mi smakowała trochę jak gołąb..., albo kuropatwa...

Nie jadłam świnki (może dlatego, że jako dziecko miałam świnki morskie jako zwierzątka domowe i dziwnie kojarzyłoby mi się podczas jedzenia), ale słyszałam, że podobno więcej jest w tym ogryzania kosteczek niż mięsa. Czy to prawda?

szkoda...rzuciłabym tę świnkę i poleciała obejrzeć...hmmm - teraz to już "po herbacie", ale mogę przynajmniej obejrzeć te grobowce na Twoich zdjęciach :)

to jakieś 30 km od Chivay, po lewej stronie kanionu, na lokalnych mapach zaznaczone są również inne obiekty archeologiczne ...

nie miałam o nich pojęcia..., więc w Chivay skupiłam się na jedzeniu cuy (Emski polecił, by pokosztować jej własnie w Chivay, bo tu robią najlepszą - mnie smakowała...no... niezbyt..., może dlatego, że zjadając ją sobie wyobrażałam...)

Grobowce indiańskie, położone na wysokości ponad 3200 npm, pochodzą mniej więcej z 1200 roku ...

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Warmia / Braniewo

POLSKA / warmia / Nowa Pasłęka

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl