Galeria zdjęć

Pod szczytem

SłOWACJA / Tatry Wysokie / Łomnica

Zdjęcia: Łomnica, Tatry Wysokie, Pod szczytem, SłOWACJA
odsłon: 1107 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-02-11 22:26
Data wykonania
sierpień 2013

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Piękny widok:od lewej Łomnicka Kopa około 2430 m. Łomnica 2632 m. WIDŁY a w nich: Zachodni Szczyt Wideł, Przełęcz w Widłach, Widły Szczyt Główny 2522 m. Wschodni Szczyt Wideł, Kieźmarska Przełęcz, Kieźmarski Szczyt 2558 m. Huncowska Przełęcz, Huncowski Szczyt 2351 m. w dole to jasne to Cmentarzysko, U podnóża Łomnicy (poniżej Cmentarzyska) widoczna górna stacja wyciągu krzesełkowego z Skalnego Plesa 1751 m. na Łomnickie Siodło2190 m.



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ALGIERIA / Saahara - Ahaggar / Okolice Tamanrasset

POLSKA / wielkopolska / piła

POLSKA / wielkopolska / piła

POLSKA / wielkopolska / piła

GWATEMALA / Departament Sacatepequez / Acatenango

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl