Galeria zdjęć

Paparazzi zachodu słońca

MYANMAR / Bagan / Bagan

Zdjęcia: Bagan, Bagan, Paparazzi zachodu słońca, MYANMAR
odsłon: 1101 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-02-14 06:30
Data wykonania
luty 2014
Miejsce

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Smoku, na zachód słońca w Bagan ściągają WSZYSCY turyści będący w tym czasie w tamtych okolicach. W sumie na takiej świątyni jest max kilkudziesięciu turystów.

Turyści z Azji Wschodniej często nas zadziwiają, ale też jak nikt inny potrafią docenić piękne widoki, zjawiska, wschody i zachody słońca i trwać w zachwycie i ciszy długie minuty. Kilka razy obserwowałem kontemplujących Chińczyków, Koreańczyków lub Japończyków, tymczasem hałaśliwi Europejczycy robili zdjęcia i dość głośno komentowali to co Azjaci przeżywali w ciszy.

porobiło się tych fotopstrykaczy :) i to w każdym ciekawym miejscu wygląda podobnie.

Dodatkowym wszechobecni smaczkiem są turyści z Azji Wschodniej. Przypomina mi się zdjęcie, jak tłum fotografuje kwiat lotosu.

Wszystkie zdjęcia z tego miejsca sprawiają wrażenie kompletnej dzikości i odludzia, dopiero Ty pokazałeś jak jest naprawdęStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / --- / ---

CHORWACJA / Półwysep Istria / Rovinj

SINGAPUR / Singapur / Singapur

HISZPANIA / Katalonia / Barcelona

CHORWACJA / Dalmacja / Omiś

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl