Galeria zdjęć
Las stup
MYANMAR / Jezioro Inle / InDein village
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-03-05 23:02
- Data wykonania
- styczeń 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Birma 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Awa, dziękuję:)
Niezwykłe miejsce i bardzo ciekawy komentarz nitkaski.
Intryguj±ce miejsce robi wrażenie .
Niemożliwe że to możliwe :)
trzeba tam jechać jak tylko się da najprędzej! To miejsce jest niesamowite i powalaj±ce swoj± urod± na kolana. Najstarsze stupy zostały wybudowane w 300 p.n.e., kolejne powstawały sukcesywnie z biegiem lat. Każda z ich jest inna, wszystkie piękne. Id±c w górę wzniesienia dochodzimy do stup błyszcz±cych złotem. Doznałam w tym miejscu szoku, z którego wyj¶ć nie mogę do dzi¶ i pewnie na długo mi to pozostanie. Otóż przy jednej ze stup, starej, poro¶niętej ro¶linami, siedział sobie na bambusowym rusztowaniu "konserwator" i gipsem pokrywał to cudo nadaj±c mu kształt widoczny na zdjęciu Seni. Po krótkiej obserwacji wywnioskowały¶my z koleżankami, że te ze stup które wygl±daj± na nowe s± wła¶nie w taki sposób potraktowane. Niektóre były już wyszykowane na złoto, czę¶ć tylko pokryta gipsem, a kilka miało ten gips nałożony czę¶ciowo, czę¶ciowo za¶ widać było stare cegły.
Cóż, jak nic za kilka lat cały kompleks będzie ¶wiecił złotem i nowo¶ci±...Wyobrażacie sobie choćby Angkor pokryty gipsem???
Bardzo fajne i oryginalne!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Las stup
MYANMAR / Jezioro Inle / InDein village
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-03-05 23:02
- Data wykonania
- styczeń 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Birma 2014
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Awa, dziękuję:)
Niezwykłe miejsce i bardzo ciekawy komentarz nitkaski.
Intryguj±ce miejsce robi wrażenie .
Niemożliwe że to możliwe :)
trzeba tam jechać jak tylko się da najprędzej! To miejsce jest niesamowite i powalaj±ce swoj± urod± na kolana. Najstarsze stupy zostały wybudowane w 300 p.n.e., kolejne powstawały sukcesywnie z biegiem lat. Każda z ich jest inna, wszystkie piękne. Id±c w górę wzniesienia dochodzimy do stup błyszcz±cych złotem. Doznałam w tym miejscu szoku, z którego wyj¶ć nie mogę do dzi¶ i pewnie na długo mi to pozostanie. Otóż przy jednej ze stup, starej, poro¶niętej ro¶linami, siedział sobie na bambusowym rusztowaniu "konserwator" i gipsem pokrywał to cudo nadaj±c mu kształt widoczny na zdjęciu Seni. Po krótkiej obserwacji wywnioskowały¶my z koleżankami, że te ze stup które wygl±daj± na nowe s± wła¶nie w taki sposób potraktowane. Niektóre były już wyszykowane na złoto, czę¶ć tylko pokryta gipsem, a kilka miało ten gips nałożony czę¶ciowo, czę¶ciowo za¶ widać było stare cegły.
Cóż, jak nic za kilka lat cały kompleks będzie ¶wiecił złotem i nowo¶ci±...Wyobrażacie sobie choćby Angkor pokryty gipsem???
Bardzo fajne i oryginalne!
Polecaj± to zdjęcie






























