Galeria zdjęć

Rejs na św.górę Athos

GRECJA / brak / klasztory

Zdjęcia: klasztory, Rejs na św.górę Athos, GRECJA
odsłon: 5141 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 2.92 | ocen: 14 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2005-10-18 00:01
Data wykonania
sierpień 2005

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Nie pisz, że to z rejsu na św. górę Athos, bo to nieprawda. To był rejs wokół półwyspu Ajon Oros, na którym wznosi się góra Athos. Można odwiedzić tę "Republikę Mnichów" Pozwolenie załatwia się w Salonikach - nie jest łatwo dostać wizę. Ciebie "kejtee" by tam nie wpuszczono, bo jesteś... kobietą, a od chwili powstania klasztorów nie stanęła tam ŻADNA kobieta.

Widziałem te klasztory bo miałem okazje płynąć statkiem wokół brzegu góry Atos.Byłem na wakacjach w Sarti klasztory sąpiękne tylko szkoda że nie możnz było wejść tam .

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / AZJA / INDIE

INDIE / AZJA / INDIE

INDIE / AZJA / INDIE

AUSTRALIA / N.T / Uluru

AUSTRALIA / N.T / Uluru

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl