Galeria zdjęć
Pajęczyny
POLSKA / szlak Wdy / gdzieś za jeziorem Wdzydze
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2014-06-08 09:37
- Data wykonania
- wrzesień 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- spływ Wdą
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:)))
Piękne tereny. Sporo jeździłem tam na góralu. We Wdzydzach Kiszewskich jest super skansen, chyba najstarszy w Polsce. Dla mnie pozycja obowiązkowa. Mam stamtąd fajną anegdotę: Jechałem kiedyś na rowerku z Kaszub do Szwajcarii Połczyńskiej. Oczywiście obowiązkowo zahaczyłem o skansen we Wdzydzach. W skansenie zakupiliśmy, z myślą o wieczornym biwaku, miejscową odmianę racuch, noszących wdzięczną nazwę "ruchanki". Na nocleg zatrzymaliśmy się, nie gdzie indziej, tylko w Swornychgaciach w miejscu zwanym Psią Górą. Wieczorem rozmawiałem przez telefon z kolegą. Oczywiście pada sakramentalne pytanie: "co porabiasz brachu", informuję kolegę, że pomykam na rowerku. Kolega drąży temat: o super, a gdzie jesteś. Ja na to: na Psiej Górze: On: gdzie?! Ja:na Psiej Górze.On: gdzie to jest? Ja: w Swornychgaciach. On: gdzie k....a? Ja: w Swornychgaciach. On: o matko, a gdzie to jest? Ja: obok Męcikału (miejscowość po drugiej stronie jeziora). On: jaja sobie robisz? Ja: nie! jem "ruchanki" ...... Dalej nie będę cytował, bo to był długi ciąg wyrazów niecenzuralnych. Kolega nie dał się przekonać, że nie robię sobie z niego jaj, dopóki nie sprawdził wszystkiego w necie. (-:
:)) lepiej byłoby dla pająków, żeby jednak siadła.
Zdjęcie, że mucha nie siada ;))
Prześlicznie:)
baśniowe klimaty...
Polecają to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Pajęczyny
POLSKA / szlak Wdy / gdzieś za jeziorem Wdzydze
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2014-06-08 09:37
- Data wykonania
- wrzesień 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- spływ Wdą
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
:)))
Piękne tereny. Sporo jeździłem tam na góralu. We Wdzydzach Kiszewskich jest super skansen, chyba najstarszy w Polsce. Dla mnie pozycja obowiązkowa. Mam stamtąd fajną anegdotę: Jechałem kiedyś na rowerku z Kaszub do Szwajcarii Połczyńskiej. Oczywiście obowiązkowo zahaczyłem o skansen we Wdzydzach. W skansenie zakupiliśmy, z myślą o wieczornym biwaku, miejscową odmianę racuch, noszących wdzięczną nazwę "ruchanki". Na nocleg zatrzymaliśmy się, nie gdzie indziej, tylko w Swornychgaciach w miejscu zwanym Psią Górą. Wieczorem rozmawiałem przez telefon z kolegą. Oczywiście pada sakramentalne pytanie: "co porabiasz brachu", informuję kolegę, że pomykam na rowerku. Kolega drąży temat: o super, a gdzie jesteś. Ja na to: na Psiej Górze: On: gdzie?! Ja:na Psiej Górze.On: gdzie to jest? Ja: w Swornychgaciach. On: gdzie k....a? Ja: w Swornychgaciach. On: o matko, a gdzie to jest? Ja: obok Męcikału (miejscowość po drugiej stronie jeziora). On: jaja sobie robisz? Ja: nie! jem "ruchanki" ...... Dalej nie będę cytował, bo to był długi ciąg wyrazów niecenzuralnych. Kolega nie dał się przekonać, że nie robię sobie z niego jaj, dopóki nie sprawdził wszystkiego w necie. (-:
:)) lepiej byłoby dla pająków, żeby jednak siadła.
Zdjęcie, że mucha nie siada ;))
Prześlicznie:)
baśniowe klimaty...
Polecają to zdjęcie





























