Galeria zdjęć

Pajęczyny

POLSKA / szlak Wdy / gdzieś za jeziorem Wdzydze

Zdjęcia: gdzieś za jeziorem Wdzydze, szlak Wdy, Pajęczyny, POLSKA
odsłon: 621 | poleca: 11 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-06-08 09:37
Data wykonania
wrzesień 2012

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

:)))

Piękne tereny. Sporo jeździłem tam na góralu. We Wdzydzach Kiszewskich jest super skansen, chyba najstarszy w Polsce. Dla mnie pozycja obowiązkowa. Mam stamtąd fajną anegdotę: Jechałem kiedyś na rowerku z Kaszub do Szwajcarii Połczyńskiej. Oczywiście obowiązkowo zahaczyłem o skansen we Wdzydzach. W skansenie zakupiliśmy, z myślą o wieczornym biwaku, miejscową odmianę racuch, noszących wdzięczną nazwę "ruchanki". Na nocleg zatrzymaliśmy się, nie gdzie indziej, tylko w Swornychgaciach w miejscu zwanym Psią Górą. Wieczorem rozmawiałem przez telefon z kolegą. Oczywiście pada sakramentalne pytanie: "co porabiasz brachu", informuję kolegę, że pomykam na rowerku. Kolega drąży temat: o super, a gdzie jesteś. Ja na to: na Psiej Górze: On: gdzie?! Ja:na Psiej Górze.On: gdzie to jest? Ja: w Swornychgaciach. On: gdzie k....a? Ja: w Swornychgaciach. On: o matko, a gdzie to jest? Ja: obok Męcikału (miejscowość po drugiej stronie jeziora). On: jaja sobie robisz? Ja: nie! jem "ruchanki" ...... Dalej nie będę cytował, bo to był długi ciąg wyrazów niecenzuralnych. Kolega nie dał się przekonać, że nie robię sobie z niego jaj, dopóki nie sprawdził wszystkiego w necie. (-:

:)) lepiej byłoby dla pająków, żeby jednak siadła.

Zdjęcie, że mucha nie siada ;))

Prześlicznie:)

baśniowe klimaty...Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Tatry / orla perć

SZWECJA / Szwecja zachodnia / Smögen

MADAGASKAR / Menabe / /

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl