Galeria zdjęć

Chwila odprężenia

MYANMAR / Myanmar / targowisko

Zdjęcia: targowisko, Myanmar, Chwila odprężenia, MYANMAR
odsłon: 738 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2014-06-22 20:18
Data wykonania
luty 2014

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

To prawda, świat jest pełen paradoksów. To co dla Zachodu jest luksusem, w krajch biedniejszych jest czasem codziennością i nie ma to żadnego przełożenia na polepszenie bytu ludzi w tych krajach. Pewnie poza wąską grupą przedsiębiorców, którzy robią na tym biznes. Choć to co u nas ma cenę luksusową, tam przeważnie kosztuje znacznie mniej. A najwięcej i tak zarabiają pośrednicy.

Znam Rosjan mieszkających koło Astrachania, którzy kawior z jesiotra zajadają łyżkami...prawie codziennie..., a mieszkających w lepiankach. To takie paradoksy...Ci w Birmie pewnie sami uprawiają tytoń, ci nad Wołgą kłusują...- korzystają więc z tych dobr, które my uważamy za oznakę luksusu za darmo..., i często sobie z tego sprawy nie zdają ;)))

Niezły dymek. Birma to biedny kraj, a jednak cygara palą. Ostatnio słyszałem historię pewnego miłośnika trunków i swobodnego życia popularnie zwanego żulem, który twierdził, że cygaro to najtańszy sposób palenia. Kupuje jedno najtańsze, kruszy tytoń, zawija w zwykłą gazetę i w ten sposób, ma jakieś 10 papierosów za ok. 1,50 zł. A w Birmie rozpusta - palą w całości. ;-)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl