Galeria zdjęć
MORSKIE OKO
POLSKA / Tatry / MORSKIE OKO
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.86 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-07-04 19:59
- Data wykonania
- czerwiec 2013
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- GÓRY
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Aż tak niskich cen to nie ma. My płacimy 8 euro za dobę + 2 euro obiadokolacja. To jest o wiele mniej niż w Zakopanem. Wiem bo znajomi jeżdż± i wiem ile płac±. Po drugie spróbuj zje¶ć obiadokolację za 10 zł w Polsce.
mit o 15 zł za nocleg jest prawdziwy, kiedy w tamtym roku wysiadłem w Zakopanym na dworcu jaki¶ człowiek namawiał mnie na nocleg za 15 zł, odmówiłem bo spałem w górach, za plecami usłyszałem tylko poczekajcie do sezonu :)
W Słowackie Tatry to my (żona) jeĽdzimy od 2008 r. jest super nie ma tłoku i głupich zakazów jak w naszych Tatrach. U nas boj± się ,że je zadeptamy. Słowacy nie maj± tego problemu. I co najważniejsze jest o wiele taniej mimo, że maj± euro.
:) jedyny minus armia turystów, jest super poza tym to baza wypadowa w Tatry słowackie
Chyba najbardziej urocze miejsce w naszych Tatrach. Byłem tam 14 razy ale zawsze bym tam wrócił. Mógłbym tam godzinami siedzieć i gapić się w przepiękne widoki i karmić z ręki Orzechówki.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
MORSKIE OKO
POLSKA / Tatry / MORSKIE OKO
- Autor
- "> ( SO:4.86 | SW:0 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-07-04 19:59
- Data wykonania
- czerwiec 2013
- Miejsce
- Dodane do galerii
- GÓRY
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Aż tak niskich cen to nie ma. My płacimy 8 euro za dobę + 2 euro obiadokolacja. To jest o wiele mniej niż w Zakopanem. Wiem bo znajomi jeżdż± i wiem ile płac±. Po drugie spróbuj zje¶ć obiadokolację za 10 zł w Polsce.
mit o 15 zł za nocleg jest prawdziwy, kiedy w tamtym roku wysiadłem w Zakopanym na dworcu jaki¶ człowiek namawiał mnie na nocleg za 15 zł, odmówiłem bo spałem w górach, za plecami usłyszałem tylko poczekajcie do sezonu :)
W Słowackie Tatry to my (żona) jeĽdzimy od 2008 r. jest super nie ma tłoku i głupich zakazów jak w naszych Tatrach. U nas boj± się ,że je zadeptamy. Słowacy nie maj± tego problemu. I co najważniejsze jest o wiele taniej mimo, że maj± euro.
:) jedyny minus armia turystów, jest super poza tym to baza wypadowa w Tatry słowackie
Chyba najbardziej urocze miejsce w naszych Tatrach. Byłem tam 14 razy ale zawsze bym tam wrócił. Mógłbym tam godzinami siedzieć i gapić się w przepiękne widoki i karmić z ręki Orzechówki.
Polecaj± to zdjęcie































