Galeria zdjęć
Park Narodowy Lovcen
CZARNOGÓRA / północna Czarnogóra / P.N. Lovcen
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-10-24 07:02
- Data wykonania
- sierpień 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Czarnogóra P.N. Lovcen
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo dziękuję za opinię; jagnięcina nie dla mnie, ale bez mięsa da się wyżyć. Pozdrawiam:)
Pod względem czysto¶ci nie mam porównania, ale toalety w restauracjach były czyste i nie odniosłem wrażenia wszechobecnego brudu. Te wszystkie miejsca, które wymieniła senia polecam jeżeli chodzi o plaże to moim zdaniem najlepsze s± w Ulcinij. Jedzenie też dobre chociaż trochę za tłuste (jagnięcina), ale zawsze można co¶ znaleĽć dla siebie. Pozdrawiam
Wobec tego, jak to jest, Jędrzeju? Czy czas co¶ w tym względzie zmienił?
Poprę ideę. Wprawdzie byłam 8 lat temu, ale dobrze wspominam. Jedyne co mi wtedy przeszkadzało to wzechobecny brud, ale może już się trochę ogarnęli. Boka Kotorska, Budwa, Stary Bar, jezioro Szkodeskieno i Durmitor, te obrazki mam w pamięci.
My¶lę, że wybór Czarnogóry jest dobrym pomysłem. Widoki jak w Chorwacji (lub lepsze) a ceny niższe.
Piękny widok! Ogl±dam wła¶nie przewodnik po Czarnogórze, ogl±dam Twoje zdjęcia i powoli snuję plany na przyszłe wakacje...
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Park Narodowy Lovcen
CZARNOGÓRA / północna Czarnogóra / P.N. Lovcen
- Autor
- "> ( SO:4.21 | SW:3.89 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-10-24 07:02
- Data wykonania
- sierpień 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Czarnogóra P.N. Lovcen
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Bardzo dziękuję za opinię; jagnięcina nie dla mnie, ale bez mięsa da się wyżyć. Pozdrawiam:)
Pod względem czysto¶ci nie mam porównania, ale toalety w restauracjach były czyste i nie odniosłem wrażenia wszechobecnego brudu. Te wszystkie miejsca, które wymieniła senia polecam jeżeli chodzi o plaże to moim zdaniem najlepsze s± w Ulcinij. Jedzenie też dobre chociaż trochę za tłuste (jagnięcina), ale zawsze można co¶ znaleĽć dla siebie. Pozdrawiam
Wobec tego, jak to jest, Jędrzeju? Czy czas co¶ w tym względzie zmienił?
Poprę ideę. Wprawdzie byłam 8 lat temu, ale dobrze wspominam. Jedyne co mi wtedy przeszkadzało to wzechobecny brud, ale może już się trochę ogarnęli. Boka Kotorska, Budwa, Stary Bar, jezioro Szkodeskieno i Durmitor, te obrazki mam w pamięci.
My¶lę, że wybór Czarnogóry jest dobrym pomysłem. Widoki jak w Chorwacji (lub lepsze) a ceny niższe.
Piękny widok! Ogl±dam wła¶nie przewodnik po Czarnogórze, ogl±dam Twoje zdjęcia i powoli snuję plany na przyszłe wakacje...






























