Galeria zdjęć
Rankiem nad rzek±
POLSKA / Narwiański Park Narodowy / Topilec nad Narwi±
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-10-26 09:31
- Data wykonania
- lipiec 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- spływ Narewk± i Narwi±
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No proszę!
Było wietrznie i mokro i w dodatku musieli¶my skończyć przed czasem. Do Kostrzyna nie dopłyn±łem, ale może jeszcze kiedy¶ się uda jak będę płyn±ł Odr±.
Jak było?:) Urodziłam w Kostrzynie nad Odr± i tam minęły dwie pierwsze dziesi±tki lat mojego życia...
Już poniosły :) nurty Warty (ostatni odcinek - do uj¶cia) może nurty Wisły jeszcze ponios± tego lata.
Jakie nurty ponios± kajak tego lata?:)
I magii troszkę...
Miło mi, że kto¶ czeka moje zdjęcia. Pozdrawiam
Czekałam na nowe zdjęcia... Cieszę się, że znowu się pojawiły:)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Rankiem nad rzek±
POLSKA / Narwiański Park Narodowy / Topilec nad Narwi±
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2014-10-26 09:31
- Data wykonania
- lipiec 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- spływ Narewk± i Narwi±
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No proszę!
Było wietrznie i mokro i w dodatku musieli¶my skończyć przed czasem. Do Kostrzyna nie dopłyn±łem, ale może jeszcze kiedy¶ się uda jak będę płyn±ł Odr±.
Jak było?:) Urodziłam w Kostrzynie nad Odr± i tam minęły dwie pierwsze dziesi±tki lat mojego życia...
Już poniosły :) nurty Warty (ostatni odcinek - do uj¶cia) może nurty Wisły jeszcze ponios± tego lata.
Jakie nurty ponios± kajak tego lata?:)
I magii troszkę...
Miło mi, że kto¶ czeka moje zdjęcia. Pozdrawiam
Czekałam na nowe zdjęcia... Cieszę się, że znowu się pojawiły:)
Polecaj± to zdjęcie































