Galeria zdjęć
Zatłoczony Fort Amber:)3
INDIE / Radżastan / DĽajpur
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-11-16 21:01
- Data wykonania
- listopad 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Lelo, to zupełnie co innego.
Słonie s± bardzo pamiętliwe i za złe traktowanie mog± się odwdzięczyć jakim¶ atakiem na ludzi co często można zobaczyć w telewizji. Konie w Zakopanem można porównać lecz one nie s± Ľle traktowane lecz ciężko pracuj±. Dla jednych to biznes dla drugich ciężka harówka. Też mam mieszane uczucia.
o tak, sama mam te dylematy. Niby mówi się, że cały ¶wiat patrzy jak te słonie s± traktowane itd, itp...ale znaj±c wrażliwo¶ć tych wspaniałych zwierz±t, uczucia człowiekiem targaj±...
Tam akurat wchodziłam na piechotkę ale na słoniu jeĽdziłam po DĽajpurze.Fajne przeżycie jak dla mnie bo dla słonia pewnie mniej:)))
wjeżdżała¶ na słoniu?
Aniu Twoje zdjęcia też s± piękne a tury¶ci, cóż bez nich byłoby smutno i pusto. Nie da się ich wypędzić. Przecież to My tury¶ci napędzamy cały ten biznes. Chyba każdy to rozumnie.
Moje zdjęcia tak bardzo się różni± od zdjęć Jędrzeja ,ja niestety trafiłam na tłumy ludzi i pewnie dlatego wszystkie fajniejsze miejsca były odgrodzone od turystów.Zazdroszczę Jędrzejowi że mógł w spokoju ogl±dać to piękne miejsce i robić fajne fotki.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Zatłoczony Fort Amber:)3
INDIE / Radżastan / DĽajpur
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2014-11-16 21:01
- Data wykonania
- listopad 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Lelo, to zupełnie co innego.
Słonie s± bardzo pamiętliwe i za złe traktowanie mog± się odwdzięczyć jakim¶ atakiem na ludzi co często można zobaczyć w telewizji. Konie w Zakopanem można porównać lecz one nie s± Ľle traktowane lecz ciężko pracuj±. Dla jednych to biznes dla drugich ciężka harówka. Też mam mieszane uczucia.
o tak, sama mam te dylematy. Niby mówi się, że cały ¶wiat patrzy jak te słonie s± traktowane itd, itp...ale znaj±c wrażliwo¶ć tych wspaniałych zwierz±t, uczucia człowiekiem targaj±...
Tam akurat wchodziłam na piechotkę ale na słoniu jeĽdziłam po DĽajpurze.Fajne przeżycie jak dla mnie bo dla słonia pewnie mniej:)))
wjeżdżała¶ na słoniu?
Aniu Twoje zdjęcia też s± piękne a tury¶ci, cóż bez nich byłoby smutno i pusto. Nie da się ich wypędzić. Przecież to My tury¶ci napędzamy cały ten biznes. Chyba każdy to rozumnie.
Moje zdjęcia tak bardzo się różni± od zdjęć Jędrzeja ,ja niestety trafiłam na tłumy ludzi i pewnie dlatego wszystkie fajniejsze miejsca były odgrodzone od turystów.Zazdroszczę Jędrzejowi że mógł w spokoju ogl±dać to piękne miejsce i robić fajne fotki.
Polecaj± to zdjęcie






























