Galeria zdjęć
kajak i czas wystarczy...
POLSKA / Lubuskie / Łagów Lubuski, Jezioro Trze¶niowskie
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-03-23 16:55
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
....znakomita fota...
Miejsce musi być wyj±tkowe na żywo. Zdjęcie zachęca do odwiedzin :)
Piękne miejsce, a zdjęcie super.
mam miejscówkę w Spychowie, pływam z przyjaciółkami kajaczkiem po Krutyni czasami, ale tam niestety korki jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu:(
Pajaak: Dzięki za zachwyt.To miłe:) Nitkaska: Takie sny, to też przyjemno¶ć:) Trampeczek: Jasne, przyda się kto¶ do wiosłowania: wtedy można przymkn±ć oczy, zanurzyć czubki stóp w tej miękkiej, przezroczystej, lekko zielonkawej wodzie i słuchać szmeru trzcin oraz pluskania ryb, które- raz po raz- wyskakuj± ponad taflę wody...
Dobre miejsce na majówkę ,ode mnie to dwie godziny jazdy:))
te z pomyslalam ze fajne miejsce na urlop ja on i cisza
no to¶ pojechała! Będę miała sny o pływaniu kajakiem po takim jeziorze! Bajka!
Ależ piękne miejsce i zdjęcie!
To już niedługo, Aniu. Mam nad komputerem okno połaciowe, a w nim błyszcz±ce p±ki kasztanowca widzę!:)
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
kajak i czas wystarczy...
POLSKA / Lubuskie / Łagów Lubuski, Jezioro Trze¶niowskie
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-03-23 16:55
- Data wykonania
- sierpień 2013
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
....znakomita fota...
Miejsce musi być wyj±tkowe na żywo. Zdjęcie zachęca do odwiedzin :)
Piękne miejsce, a zdjęcie super.
mam miejscówkę w Spychowie, pływam z przyjaciółkami kajaczkiem po Krutyni czasami, ale tam niestety korki jak na Marszałkowskiej w godzinach szczytu:(
Pajaak: Dzięki za zachwyt.To miłe:) Nitkaska: Takie sny, to też przyjemno¶ć:) Trampeczek: Jasne, przyda się kto¶ do wiosłowania: wtedy można przymkn±ć oczy, zanurzyć czubki stóp w tej miękkiej, przezroczystej, lekko zielonkawej wodzie i słuchać szmeru trzcin oraz pluskania ryb, które- raz po raz- wyskakuj± ponad taflę wody...
Dobre miejsce na majówkę ,ode mnie to dwie godziny jazdy:))
te z pomyslalam ze fajne miejsce na urlop ja on i cisza
no to¶ pojechała! Będę miała sny o pływaniu kajakiem po takim jeziorze! Bajka!
Ależ piękne miejsce i zdjęcie!
To już niedługo, Aniu. Mam nad komputerem okno połaciowe, a w nim błyszcz±ce p±ki kasztanowca widzę!:)
Polecaj± to zdjęcie






























