Galeria zdjęć

Co jest na zdjęciu?

MAROKO / Tansift-Al-Hauz / Marrakesz

Zdjęcia: Marrakesz, Tansift-Al-Hauz, Co jest na zdjęciu?, MAROKO
odsłon: 1006 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-05-02 21:01
Data wykonania
kwiecień 2015
Miejsce
Dodane do galerii
Maroko

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Kto zna ten zakątek Marrakeszu?

Wzajemnie:)

Zatem dobrej nocy...

kombinuj! Ja zmykam spać, dzień miałam obfity w emocje więc mi się należy:)
Czekam na światło dzienne:)

OK! Wymyślę...:)

no proszę Cię, nie rozśmieszaj mnie! Wiesz, jak mnie rozpieszczają pod tym względem moi "kuzyni"??? Wymyśl proszę coś na miarę mojej osobowości:)

Ok, w nagrodę... hmm, spacer po Gdańsku?

składam oficjalny protest! Za starania należy mi się nagroda pocieszenia! I tej wersji będę się trzymać do końca!

Zatem czekamy na kogoś, kto odpowie. Swoją drogą z tego miejsca będę jeszcze wstawiał zdjęcia, zarówno ludzi, jak i architekturę

no i sama sobie to zrobiłam... Inteligencji za mało, albo nalewko za duzo...Ech... Jakoś mi ta piramida pasuje, a jak nie to szubienica może, ta z prawej strony co straszy mnie za nieodgadnięcie zagadkii!!!

Polecają to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ARMENIA / Erywań / Ararat

WłOCHY / Zatoka Neapolitańska / Neapol

WłOCHY / Wybrzeże Amalfitańskie / Widok ze ścieżki z Amalfi

ARMENIA / Erywań / Ararat

ARMENIA / Erywań / Ararat

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl