Galeria zdjęć
Co jest na zdjęciu?
MAROKO / Tansift-Al-Hauz / Marrakesz
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-05-02 21:01
- Data wykonania
- kwiecień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Maroko
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Kto zna ten zak±tek Marrakeszu?
Wzajemnie:)
Zatem dobrej nocy...
kombinuj! Ja zmykam spać, dzień miałam obfity w emocje więc mi się należy:)
Czekam na ¶wiatło dzienne:)
OK! Wymy¶lę...:)
no proszę Cię, nie roz¶mieszaj mnie! Wiesz, jak mnie rozpieszczaj± pod tym względem moi "kuzyni"??? Wymy¶l proszę co¶ na miarę mojej osobowo¶ci:)
Ok, w nagrodę... hmm, spacer po Gdańsku?
składam oficjalny protest! Za starania należy mi się nagroda pocieszenia! I tej wersji będę się trzymać do końca!
Zatem czekamy na kogo¶, kto odpowie. Swoj± drog± z tego miejsca będę jeszcze wstawiał zdjęcia, zarówno ludzi, jak i architekturę
no i sama sobie to zrobiłam... Inteligencji za mało, albo nalewko za duzo...Ech... Jako¶ mi ta piramida pasuje, a jak nie to szubienica może, ta z prawej strony co straszy mnie za nieodgadnięcie zagadkii!!!
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Co jest na zdjęciu?
MAROKO / Tansift-Al-Hauz / Marrakesz
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-05-02 21:01
- Data wykonania
- kwiecień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Maroko
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Kto zna ten zak±tek Marrakeszu?
Wzajemnie:)
Zatem dobrej nocy...
kombinuj! Ja zmykam spać, dzień miałam obfity w emocje więc mi się należy:)
Czekam na ¶wiatło dzienne:)
OK! Wymy¶lę...:)
no proszę Cię, nie roz¶mieszaj mnie! Wiesz, jak mnie rozpieszczaj± pod tym względem moi "kuzyni"??? Wymy¶l proszę co¶ na miarę mojej osobowo¶ci:)
Ok, w nagrodę... hmm, spacer po Gdańsku?
składam oficjalny protest! Za starania należy mi się nagroda pocieszenia! I tej wersji będę się trzymać do końca!
Zatem czekamy na kogo¶, kto odpowie. Swoj± drog± z tego miejsca będę jeszcze wstawiał zdjęcia, zarówno ludzi, jak i architekturę
no i sama sobie to zrobiłam... Inteligencji za mało, albo nalewko za duzo...Ech... Jako¶ mi ta piramida pasuje, a jak nie to szubienica może, ta z prawej strony co straszy mnie za nieodgadnięcie zagadkii!!!
Polecaj± to zdjęcie






























