Galeria zdjęć

Hvar...

CHORWACJA / Hvar / widok spod twierdzy Spanjola

Zdjęcia: widok spod twierdzy Spanjola, Hvar, Hvar..., CHORWACJA
odsłon: 812 | poleca: 15 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 5 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-08-03 16:22
Data wykonania
wrzesień 2014
Miejsce
Dodane do galerii
Hvar

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dziękuję, dziewczyny!! Trudno jest kompaktem fotografować pod słońce; robiłam, co mogłam, bo widok był wyjątkowo piękny:)

Mnie to zdjęcie zachęca do zobaczenie tego miejsca na żywo,przynajmniej nie jest podrasowane tak nienaturalnie że jak człowiek dotrze do takiego miejsca to nawet go nie zauważy:)Dobrze że jest demokracja i każdy może mieć swoje zdanie.Pozdrowienia dla tearose:)

Bardzo ladne naturalne zdjecie.:-)

Nitkaska już wcześniej wspomniała pod jednym z zdjęć z Krety, iż fota powinna zachęcać,wzbudzać emocje itp,a przy tej fotce nic takiego nie ma!Hvar to jedna z najpiękniejszych wysp w Europie,jest w śród 10 wysp na świecie, zwiedziłem ją dobrze, jest cudowna, a pokazując i chwaląc tak słabe zdjęcia to zniechęcasz do podróżowania po niej,ja osobiście kierując się takimi fotami został bym w domu!-Pozdrawiam

Drogi tam są niezbyt bezpieczne.Jest nawet takie chorwackie powiedzenie "obyś zginął na drogach Hvaru" ,używane w przypadkachkiedy komuś się źle życzy :-)

Niemiło wspominam przejazd samochodem wyspy HVAR, jest tam "trochę" przepaścisto :)

ładne ujęcie

Piękny widok i piękne zdjęcie!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

HISZPANIA / Teneryfa / Punta de Teno

CZECHY / Czeska Swajcaria / Pravcicka Brana

POLSKA / Pomorze Zachodnie / Połczyn-deptak.

HISZPANIA / - / Malaga

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl