Galeria zdjęć
Trzy kolory
SłOWACJA / Tatry Bielskie / Rakuska Polana
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-08-17 22:24
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Słowacja, Tatry Bielskie, SK
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dziękuję, wykonałem wiele zdjęć w pionie, poziomie i o kilku porach dnia. Zdjęcia z Rakuskiej Doliny jeszcze się pojawi± :)
Szkoda,że nie wykonałe¶ zdjęcia w poziomie,ta kompozycja stwarza ciasny kadr,ale miejsce na focenie- super!
Niewiele jest takich miejsc w wakacje w naszych tatrach gdzie można podziwiać takie piękne widoki bez tłumu ludzi:))
Sliczne zdjecie.
Naszych Taterek jest niewiele, ale s± jak magnes. A jak się schodzi od ¦winickiej Przełęczy do G±sienicowej to tylko zasi±¶ć gdzie¶ na głazie i delektować się...
Masz rację, każde z tych miejsc ma swoje atuty, ja też wpierw pojechałem na Słowację aby się po prostu w spokoju "rozchodzić się", a dopiero póĽniej poszedłem na Rysy :)
Piękny obrazek, lecz nie da się chyba ocenić, która piękniejsza; w tym rejonie mniej turystów, dlatego bardzo lubię tam zagl±dać
Kolejny obrazek z Rakuskiej Polany, wkrótce równie piękna, a może piękniejsza Hala G±sienicowa
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Trzy kolory
SłOWACJA / Tatry Bielskie / Rakuska Polana
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-08-17 22:24
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Słowacja, Tatry Bielskie, SK
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Dziękuję, wykonałem wiele zdjęć w pionie, poziomie i o kilku porach dnia. Zdjęcia z Rakuskiej Doliny jeszcze się pojawi± :)
Szkoda,że nie wykonałe¶ zdjęcia w poziomie,ta kompozycja stwarza ciasny kadr,ale miejsce na focenie- super!
Niewiele jest takich miejsc w wakacje w naszych tatrach gdzie można podziwiać takie piękne widoki bez tłumu ludzi:))
Sliczne zdjecie.
Naszych Taterek jest niewiele, ale s± jak magnes. A jak się schodzi od ¦winickiej Przełęczy do G±sienicowej to tylko zasi±¶ć gdzie¶ na głazie i delektować się...
Masz rację, każde z tych miejsc ma swoje atuty, ja też wpierw pojechałem na Słowację aby się po prostu w spokoju "rozchodzić się", a dopiero póĽniej poszedłem na Rysy :)
Piękny obrazek, lecz nie da się chyba ocenić, która piękniejsza; w tym rejonie mniej turystów, dlatego bardzo lubię tam zagl±dać
Kolejny obrazek z Rakuskiej Polany, wkrótce równie piękna, a może piękniejsza Hala G±sienicowa
Polecaj± to zdjęcie






























