Galeria zdjęć
Rio calu¶kie
BRAZYLIA / Rio de Janeiro / widok z Głowy Cukru
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-11-25 21:09
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Brazylia, Argentyna, Paragwaj 2015
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Co do kolejno¶ci zwiedzania zdania s± podzielone :)
W sensie, że z Chrystusa na Głowę Cukru i zatokę? Mam, jutro wrzucę. Iguazu warte każdych pieniędzy. Trzeba zacz±ć z brazylijskiej strony, a argentyńsk± spożyć na deser :-)
To (plus Iguazu i Ziemia Ognista) jeszcze przede mn± (w przyszłym roku?). Może masz co¶ z drugiej strony?
Jeszcze co¶ tam mam, ale pogoda nie rozpieszczała... A Rio w ogóle nieziemskim miastem jest :-)
Ujęcie Rio z góry należy moim zdaniem do najpiękniejszych na ¶wiecie widoków miast - czekam na dalsze fotki, jeszcze lepsze! mam nadzieję, ze masz takie w zanadrzu...
hehe, taki ZONK:)
To taka podpucha była. Urżnęło jeszcze ze 3 razy tyle co widać :-)))
e tam CALU¦KIE! Z prawej domki urżnęło!
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Rio calu¶kie
BRAZYLIA / Rio de Janeiro / widok z Głowy Cukru
- Autor
- "> ( SO:4.34 | SW:4.39 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2015-11-25 21:09
- Data wykonania
- listopad 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Brazylia, Argentyna, Paragwaj 2015
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Co do kolejno¶ci zwiedzania zdania s± podzielone :)
W sensie, że z Chrystusa na Głowę Cukru i zatokę? Mam, jutro wrzucę. Iguazu warte każdych pieniędzy. Trzeba zacz±ć z brazylijskiej strony, a argentyńsk± spożyć na deser :-)
To (plus Iguazu i Ziemia Ognista) jeszcze przede mn± (w przyszłym roku?). Może masz co¶ z drugiej strony?
Jeszcze co¶ tam mam, ale pogoda nie rozpieszczała... A Rio w ogóle nieziemskim miastem jest :-)
Ujęcie Rio z góry należy moim zdaniem do najpiękniejszych na ¶wiecie widoków miast - czekam na dalsze fotki, jeszcze lepsze! mam nadzieję, ze masz takie w zanadrzu...
hehe, taki ZONK:)
To taka podpucha była. Urżnęło jeszcze ze 3 razy tyle co widać :-)))
e tam CALU¦KIE! Z prawej domki urżnęło!





























