Galeria zdjęć
W lesie deszczowym
SRI LANKA / Prowincja Sabaragamuwa / Sinharaja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:5 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2015-11-25 23:16
- Data wykonania
- grudzień 2012
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Sri Lanka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No co tu dużo gadać, w±ż był milusi, a paj±ków staram się nie macać.
ZA ŻADNE SKARBY NIE JADĘ! NEVER!!! Jadowity w±ż ma aksamitn± skórę i milusi w dotyku przynajmniej!
Odpowiadam; odwłok - około trzech centymetrów, z odnóżami szacuję "rozpięto¶ć" na jakie¶ 9-10 cm.
Przewodnik pokazał nam to stworzonko nad naszymi głowami :-)
Oj tam, oj tam Anitko, ja ostatnio węza jadowitego za ogon łapałam. I tylko trochę popiszczałam ;-) A tego filmiku akurat na fejsie nie umie¶ciłam.
NIE JADĘ!!!!!
Już się boję !!! Jakie wielkie to CO¦ było?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
W lesie deszczowym
SRI LANKA / Prowincja Sabaragamuwa / Sinharaja
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:5 )
- Typ
- Przyroda
- Data dodania
- 2015-11-25 23:16
- Data wykonania
- grudzień 2012
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Sri Lanka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
No co tu dużo gadać, w±ż był milusi, a paj±ków staram się nie macać.
ZA ŻADNE SKARBY NIE JADĘ! NEVER!!! Jadowity w±ż ma aksamitn± skórę i milusi w dotyku przynajmniej!
Odpowiadam; odwłok - około trzech centymetrów, z odnóżami szacuję "rozpięto¶ć" na jakie¶ 9-10 cm.
Przewodnik pokazał nam to stworzonko nad naszymi głowami :-)
Oj tam, oj tam Anitko, ja ostatnio węza jadowitego za ogon łapałam. I tylko trochę popiszczałam ;-) A tego filmiku akurat na fejsie nie umie¶ciłam.
NIE JADĘ!!!!!
Już się boję !!! Jakie wielkie to CO¦ było?
Polecaj± to zdjęcie





























