Galeria zdjęć
Czas na odpoczynek
INDONEZJA / Jawa / Kawah Ijen
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2015-11-30 00:37
- Data wykonania
- czerwiec 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Indonezja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To zdjęcie zrobione teleobiektywem .... miałem też trochę szczę¶cia, ponieważ wiatr był tego dnia sprzyjaj±cy i mogłem być bardzo blisko oraz chodzić obok nich ale to bliżej "jeziorka" wulkanicznego .... tutaj było za dużo oparów i trzeba było czekać aż wiatr się zmieni i odsłoni pracuj±cych w oparach ludzi .... opary niszcz± elektronikę w aparatach to też bardzo niezalecane się tam pchać ..... mimo sprzyjaj±cych warunków wiatrowych to w drodze powrotnej opary się tak kręciły, że nie mogłem się wspinać oczy szczypały, łzawiły nic tylko się nakryć i przytulić do skały i przeczekać .... więc co oni tam musz± znosić w typowo bezpo¶rednim kontakcie ..... wrrrr .....
Wracam do tego zdjęcia po raz kolejny. Maciej, skoro zrobiłe¶ takie zdjęcie, to musiałe¶ chyba być do¶ć blisko? Wszedłe¶ w zasięg oparów? Dla zdjęcie czy z ciekawo¶ci?
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Czas na odpoczynek
INDONEZJA / Jawa / Kawah Ijen
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2015-11-30 00:37
- Data wykonania
- czerwiec 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Indonezja
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
To zdjęcie zrobione teleobiektywem .... miałem też trochę szczę¶cia, ponieważ wiatr był tego dnia sprzyjaj±cy i mogłem być bardzo blisko oraz chodzić obok nich ale to bliżej "jeziorka" wulkanicznego .... tutaj było za dużo oparów i trzeba było czekać aż wiatr się zmieni i odsłoni pracuj±cych w oparach ludzi .... opary niszcz± elektronikę w aparatach to też bardzo niezalecane się tam pchać ..... mimo sprzyjaj±cych warunków wiatrowych to w drodze powrotnej opary się tak kręciły, że nie mogłem się wspinać oczy szczypały, łzawiły nic tylko się nakryć i przytulić do skały i przeczekać .... więc co oni tam musz± znosić w typowo bezpo¶rednim kontakcie ..... wrrrr .....
Wracam do tego zdjęcia po raz kolejny. Maciej, skoro zrobiłe¶ takie zdjęcie, to musiałe¶ chyba być do¶ć blisko? Wszedłe¶ w zasięg oparów? Dla zdjęcie czy z ciekawo¶ci?
Polecaj± to zdjęcie





























