Galeria zdjęć
Antylopa - nie poprawiana
USA / Arizona / Kanion Antylopy
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-01-15 00:06
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- USA 4x4
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja też szukam miejsc wartych zobaczenia, to jest portal podróżniczy a nie fotograficzny. Ale bardzo krzywy horyzont niesie tylko tak± informację, że jest krzywy :)) Pozdro :))
Zosiu, mnie akurat krzywy horyzont by tak bardzo nie przeszkadzał, o ile fotka niesie ze sob± istotn± dla globtrotera informację. Nie wszyscy zagl±daj± tutaj szukaj±c pięknych, artystycznych fotek - choć oczywi¶cie najlepiej, gdy takie s±. Ja trafiłam na Globa szukaj±c "po zdjęciach)" miejsca, z którego mogę dobrze zobaczyć Torres del Paine bez wspinania się :))
No wła¶nie - prawie . S± naturszczycy, którzy nawet krzywego horyzontu nie poprawiaj± :) No i git. Każdy robi tak jak czuje. A fotka Menhir - poprawiana czy nie - też niezła. U mnie w kompie nawet dosyć kolorowa :)
Oczywi¶cie, że grzebię. Jak prawie wszyscy :-)
Hej, malkontent, ten co nie grzebie :)
Cos tam grzebane było :-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Antylopa - nie poprawiana
USA / Arizona / Kanion Antylopy
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-01-15 00:06
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- USA 4x4
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Ja też szukam miejsc wartych zobaczenia, to jest portal podróżniczy a nie fotograficzny. Ale bardzo krzywy horyzont niesie tylko tak± informację, że jest krzywy :)) Pozdro :))
Zosiu, mnie akurat krzywy horyzont by tak bardzo nie przeszkadzał, o ile fotka niesie ze sob± istotn± dla globtrotera informację. Nie wszyscy zagl±daj± tutaj szukaj±c pięknych, artystycznych fotek - choć oczywi¶cie najlepiej, gdy takie s±. Ja trafiłam na Globa szukaj±c "po zdjęciach)" miejsca, z którego mogę dobrze zobaczyć Torres del Paine bez wspinania się :))
No wła¶nie - prawie . S± naturszczycy, którzy nawet krzywego horyzontu nie poprawiaj± :) No i git. Każdy robi tak jak czuje. A fotka Menhir - poprawiana czy nie - też niezła. U mnie w kompie nawet dosyć kolorowa :)
Oczywi¶cie, że grzebię. Jak prawie wszyscy :-)
Hej, malkontent, ten co nie grzebie :)
Cos tam grzebane było :-)
Polecaj± to zdjęcie





























