Galeria zdjęć
Przejażdżka rowerem w DB
POLSKA / Dolny ¦l±sk / Stawy Milickie
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.79 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-02-28 08:25
- Data wykonania
- paĽdziernik 2011
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Ładna kolorystyka. Atrakcyjna okolica dla ornitologów. Ale to o innej porze roku :-)
Piękne kolory jesieni :) Prawdziwa złota polska jesień :)
Oczywi¶cie jeżdżę rowerem ale nie na długie trasy.Z tym Ci raczej nie dorównam.☺W Niemczech masz racje ¶cieżki rowerowe sa bardzo dobre i sa wszędzie.A czy jest teraz z powodów uchodĽców niebezpiecznie to trudno powiedzieć.
To jednak lubisz przejażdżki rowerowe. Moje pierwsze wyjazdy...wyprawy rowerowe, zaczynałem od Niemiec i przez Niemcy do Holandii. Tamtejsze dobre trasy rowerowe podobały mi się, którymi można przejechać wszerz całe Niemcy. No i czułem się wówczas bezpiecznie - nocuj±c, biwakuj±c czasami ....gdziekolwiek. Teraz z tym bezpieczeństwem, jest tam podobno różnie....
Piękna polska złota jesien...☺
Trochę się różni ta wiosna od jesieni ale miejsce faktycznie podobne...mój roweryk jednak schowalam z boku.;-)
aż się zatęskniło za jesieni± :)
W berlińskiej dzielnicy Frohnau jest - wypisz wymaluj, podobnie. Kto¶ z Globa - kto tam był, napewno potwierdzi ten fakt podobieństwa;-)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Przejażdżka rowerem w DB
POLSKA / Dolny ¦l±sk / Stawy Milickie
- Autor
- "> ( SO:4.79 | SW:4.98 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-02-28 08:25
- Data wykonania
- paĽdziernik 2011
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Ładna kolorystyka. Atrakcyjna okolica dla ornitologów. Ale to o innej porze roku :-)
Piękne kolory jesieni :) Prawdziwa złota polska jesień :)
Oczywi¶cie jeżdżę rowerem ale nie na długie trasy.Z tym Ci raczej nie dorównam.☺W Niemczech masz racje ¶cieżki rowerowe sa bardzo dobre i sa wszędzie.A czy jest teraz z powodów uchodĽców niebezpiecznie to trudno powiedzieć.
To jednak lubisz przejażdżki rowerowe. Moje pierwsze wyjazdy...wyprawy rowerowe, zaczynałem od Niemiec i przez Niemcy do Holandii. Tamtejsze dobre trasy rowerowe podobały mi się, którymi można przejechać wszerz całe Niemcy. No i czułem się wówczas bezpiecznie - nocuj±c, biwakuj±c czasami ....gdziekolwiek. Teraz z tym bezpieczeństwem, jest tam podobno różnie....
Piękna polska złota jesien...☺
Trochę się różni ta wiosna od jesieni ale miejsce faktycznie podobne...mój roweryk jednak schowalam z boku.;-)
aż się zatęskniło za jesieni± :)
W berlińskiej dzielnicy Frohnau jest - wypisz wymaluj, podobnie. Kto¶ z Globa - kto tam był, napewno potwierdzi ten fakt podobieństwa;-)
Polecaj± to zdjęcie






























