Galeria zdjęć
Wstaje dzień...
ROSJA / wsch. Rosja / wsch. Rosja
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-03-08 11:29
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Rosja/Magadan 2015
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z wygl±du bardzo przypominaj± orzechy piniowe, ale w smaku się różni±... Jadłam je pierwszy raz w życiu (ba... przywiozłam sobie do domu), choć w Rosji byłam wielokrotnie...:)
Orzeszków cedrowych chyba nie jadłem, chyba, bo skoro s± przepyszne to bym pamiętał.
Tego tam nie brakuje, szczególnie tam gdzie s± mokradła, w wyższych partiach dominuj± sosny, ¶wierki, cedry syberyjskie (orzeszki cedrowe s± przepyszne....)
Ale ładnie !! A w wodzie wszędobylskie brzozy :))
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Wstaje dzień...
ROSJA / wsch. Rosja / wsch. Rosja
- Autor
- "> ( SO:4.65 | SW:4.24 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-03-08 11:29
- Data wykonania
- sierpień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Rosja/Magadan 2015
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Z wygl±du bardzo przypominaj± orzechy piniowe, ale w smaku się różni±... Jadłam je pierwszy raz w życiu (ba... przywiozłam sobie do domu), choć w Rosji byłam wielokrotnie...:)
Orzeszków cedrowych chyba nie jadłem, chyba, bo skoro s± przepyszne to bym pamiętał.
Tego tam nie brakuje, szczególnie tam gdzie s± mokradła, w wyższych partiach dominuj± sosny, ¶wierki, cedry syberyjskie (orzeszki cedrowe s± przepyszne....)
Ale ładnie !! A w wodzie wszędobylskie brzozy :))
Polecaj± to zdjęcie






























