Galeria zdjęć

Madryt

HISZPANIA / Madryt / Madryt

Zdjęcia: Madryt, Madryt, Madryt, HISZPANIA
odsłon: 1092 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2016-03-10 22:49
Data wykonania
październik 2015
Miejsce
Dodane do galerii
2015 Hiszpania

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

No i jest pomysł, żeby poszukać trochę innej perspektywy następnym razem. Teraz piszę zupełnie serio. Nie znam Cię i nie wiem ktoś Ty jest. Ale Twoje uwagi chłonę, gdy je napotkam. Dużo mi dają do myślenia. Nie ukrywam, że jestem fanką Twoich zdjęć. Bardzo lubię, gdy krytykujesz moje zdjęcia. Twoja uwagi są konstruktywne.

Balagan jak juz napisalem jest tym, co robi zdjecie. Przeciez polecilem je od razu - wlasnie dlatego. Czy mozna bylo zrobic to ciekawiej? Co sadzisz o zblizeniu sie do tego znaku nakazu ruchupod takim katem, zeby wszystkie linie swiatel aut pokrywaly sie z kierunkiem strzalki?

Fotodrabie od Ciebie to ja oczekuję krytyki. Nie żartuję! Twoje uwagi są bardzo trafne i często mi się przypominają, gdy bezmyślnie naciskam migawkę :)

Nie mogę tak powiedzieć, bo akurat gościa z brodą trzymam w domu :))

Amaranto wlasnie ten chaos jest clou tej fotografii

Nie lubisz gości z brodą...? :-)))

Ale ten gościu na tym plakacie mnie irytuje, muszę tam pojechać jak go zdejmą :)

Dla mnie ten natłok informacji tworzy zdjęcie .

Tak, wiem. Ale najbardziej mnie wkurzył ten plakat zasłaniający narożną kamienicę.

Potwotrny balagan i chaos w kadrze :)



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ALGIERIA / Sahara / Ahaggar

ALGIERIA / Sahara / Ahaggar

ALGIERIA / Sahara / Ahaggar

ALGIERIA / Sahara / Ahaggar

LITWA / Okręg kłajpedzki / Mierzeja Kurońska

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2025 Globtroter.pl