Galeria zdjęć
nieco senna i kolorowa...
CHORWACJA / Hvar / Vrboska
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-03-14 16:01
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Hvar
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tylko wsi±¶ć i odpłyn±ć lub wręcz przeciwnie - dopłyn±ć do brzegu i usi±¶ć w jakiej¶ zacisznej kafejce i popijaj±c kawę chłon±ć atmosferę miejsca :)
¦ledzili¶my prognozy, by trafić z pogod± jak najlepiej, bo wypad na jeden dzień bywa ryzykowny; udało się. Dziękuję bardzo:)
Pięknie i ten błękit:)
Przyjemnie popatrzeć na słoneczny dzień.
Łódka główn± bohaterk±, a w tle piękne kamieniczki, z przydomowymi bugenwillami.
Cieszę się, że to widać na zdjęciu:) Miasteczko niewielkie, pustawe w ¶rodku wrze¶niowego dnia; kamienne domki i mostki błyszcz± w promieniach słońca, mieszkańcy i nieliczni go¶cie siedz± w zacienionych knajpkach, a na wodzie kołysz± się lekko łodzie. To sprawia, że miło Vrboskę się wspomina i że chciałoby sie znów pospacerować jej uliczkami...
Przyjemnie się patrzy na t± harmonię...bardzo ładnie tam.☺
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
nieco senna i kolorowa...
CHORWACJA / Hvar / Vrboska
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-03-14 16:01
- Data wykonania
- wrzesień 2015
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Hvar
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Tylko wsi±¶ć i odpłyn±ć lub wręcz przeciwnie - dopłyn±ć do brzegu i usi±¶ć w jakiej¶ zacisznej kafejce i popijaj±c kawę chłon±ć atmosferę miejsca :)
¦ledzili¶my prognozy, by trafić z pogod± jak najlepiej, bo wypad na jeden dzień bywa ryzykowny; udało się. Dziękuję bardzo:)
Pięknie i ten błękit:)
Przyjemnie popatrzeć na słoneczny dzień.
Łódka główn± bohaterk±, a w tle piękne kamieniczki, z przydomowymi bugenwillami.
Cieszę się, że to widać na zdjęciu:) Miasteczko niewielkie, pustawe w ¶rodku wrze¶niowego dnia; kamienne domki i mostki błyszcz± w promieniach słońca, mieszkańcy i nieliczni go¶cie siedz± w zacienionych knajpkach, a na wodzie kołysz± się lekko łodzie. To sprawia, że miło Vrboskę się wspomina i że chciałoby sie znów pospacerować jej uliczkami...
Przyjemnie się patrzy na t± harmonię...bardzo ładnie tam.☺
Polecaj± to zdjęcie































