Galeria zdjęć

Modelka

KENIA / Mombasa coast / Ukunda

Zdjęcia: Ukunda, Mombasa coast, Modelka, KENIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2016-04-07 01:36
Data wykonania
listopad 2011
Miejsce
Dodane do galerii
KENIA

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Roberto, jednym słowem - akcja w stylu westernowym w rodzaju "strzał z biodra"? Zatem dobry połów i tak! Loo, to pytanie było zbędne :-)

Bagażowy w kadrze jest dla urozmaicenia i czę¶ciowo niepoznaki. Inaczej musiałbym chyba poprosić "modelkę" o prywatn± sesję , a niewykluczone, że i za ni± zapłacić. :)

Chris, chyba nie dziwisz się aż tak bardzo? :)

Pani owszem - bardzo ładna i po męsku chciałe¶ zagarn±ć w kadr jak najwięcej :-) Więcej było do ugrania, gdyby odpu¶cić bagażowego, walizy, itd i np. skupić się na pięknym licu :-)

Polecaj± to zdjęcie



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

IRAN / Góry Elburs / Demawend

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / dubaj / dubaj

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE / . / .

HISZPANIA / Alicante / Alicante

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl