Galeria zdjęć
Gdy słońce zachodzi-dla kinga68
POLSKA / pow-żniński / Dolina Noteci
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-04-19 21:03
- Data wykonania
- kwiecień 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Szlak kajakowy - rzeka Noteć
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Może... zamiast kubeczka? no nie wiem. Za to po drugiej stronie na drzewie centralnie nad wod± kto¶ jemiołę zawiesił:)))
:-) chochla!?
Wszystkim dzięki za komentarze.Anita co do warsztatów to ja nadal się uczę,ale wspólnymi silami może co¶ by nam się udało zdziałać? Czy kto¶ zauważył co zawieszone jest na konarze przy mostku? sam byłem zaskoczony.Pozdrawiam.
Chętnych będzie więcej :-)
autor powinien zrobić warsztaty:) Zapisuję się:)
Krzaczory, chmurzyska, woda i zwalony mostek - a harmonia doskonała. Pięknie malowane ¶wiatłem. Też tak chcę i... jako¶ nie mogę. Ale się uczę - wła¶ciwy czas muszę wygospodarować. Dziękuję:)))
Piękne! Nie da się tylko obejrzeć bez wbicia pi±tki w stosown± rubrykę :-)
Oooo! Jakie piękne!!! Pięć pi±tek. Uwielbiam takie krajobrazy i jak patrzę, to czuję, że chciałabym się nauczyć tak robić tyle, że potem zaczynam w±tpić... Wrzucam do schowka, żeby zerkn±ć czasami.
Kolejny piękny pejzaż. Jestem pod wrażeniem;)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Gdy słońce zachodzi-dla kinga68
POLSKA / pow-żniński / Dolina Noteci
- Autor
- "> ( SO:4.96 | SW:4.62 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-04-19 21:03
- Data wykonania
- kwiecień 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Szlak kajakowy - rzeka Noteć
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
Może... zamiast kubeczka? no nie wiem. Za to po drugiej stronie na drzewie centralnie nad wod± kto¶ jemiołę zawiesił:)))
:-) chochla!?
Wszystkim dzięki za komentarze.Anita co do warsztatów to ja nadal się uczę,ale wspólnymi silami może co¶ by nam się udało zdziałać? Czy kto¶ zauważył co zawieszone jest na konarze przy mostku? sam byłem zaskoczony.Pozdrawiam.
Chętnych będzie więcej :-)
autor powinien zrobić warsztaty:) Zapisuję się:)
Krzaczory, chmurzyska, woda i zwalony mostek - a harmonia doskonała. Pięknie malowane ¶wiatłem. Też tak chcę i... jako¶ nie mogę. Ale się uczę - wła¶ciwy czas muszę wygospodarować. Dziękuję:)))
Piękne! Nie da się tylko obejrzeć bez wbicia pi±tki w stosown± rubrykę :-)
Oooo! Jakie piękne!!! Pięć pi±tek. Uwielbiam takie krajobrazy i jak patrzę, to czuję, że chciałabym się nauczyć tak robić tyle, że potem zaczynam w±tpić... Wrzucam do schowka, żeby zerkn±ć czasami.
Kolejny piękny pejzaż. Jestem pod wrażeniem;)
Polecaj± to zdjęcie





























