Galeria zdjęć
Jednooki władca cypryjskiego podwórka
CYPR / - / Larnaka
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.98 | SW:3.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-04-20 23:11
- Data wykonania
- marzec 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Cypr - Larnaka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
oczywi¶cie! Tylko jako¶ oni zdaje się chc± mnie widzieć głównie w Wawie, znaczy ci od kasy:)))
aha, mam nadzieję, że nie zapomniała¶ zapisać się do akcji "500 zł dla każdego kota". :)))) Może to rozwi±że kwestię ¶rodków na wyjazdy :))))))
no proszę Cię!!! MIAUCZĘ ZAWODOWO!!! Zawsze, jak mam i¶ć do pracy!!!!!!!!!!!!!!!
czapki z głów! A tak swoj± drog±, powinna¶ już nauczyć się miauczeć ;)))))
moje cuda "ratowane", tylko jedna od 18 lat zaspokaja mój snobizm:) Ale w ramach rekompensaty jestem "domem tymczasowym" dla kociaków z fundacji ZNAJDKI:) Miewałam tego towarzystwa w mieszkaniu jednocze¶nie w szczytowym momencie 13... My¶lałam, że sama zacznę miauczeć:)))))
moja księżniczka tylko jedna, ale też ze schroniska :)
widać, że weteran podwórka:))
To nie jest zwykły kot, to jest król osiedla;))
Baobab-ka, jedz±c "na ulicy" (jak to ulicznica:))))) zawsze się przypałęta jaki¶ taki, który potem zjada z mojego talerza co się da...
ja też :)
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Jednooki władca cypryjskiego podwórka
CYPR / - / Larnaka
- Autor
- "> ( SO:4.98 | SW:3.24 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2016-04-20 23:11
- Data wykonania
- marzec 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Cypr - Larnaka
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
oczywi¶cie! Tylko jako¶ oni zdaje się chc± mnie widzieć głównie w Wawie, znaczy ci od kasy:)))
aha, mam nadzieję, że nie zapomniała¶ zapisać się do akcji "500 zł dla każdego kota". :)))) Może to rozwi±że kwestię ¶rodków na wyjazdy :))))))
no proszę Cię!!! MIAUCZĘ ZAWODOWO!!! Zawsze, jak mam i¶ć do pracy!!!!!!!!!!!!!!!
czapki z głów! A tak swoj± drog±, powinna¶ już nauczyć się miauczeć ;)))))
moje cuda "ratowane", tylko jedna od 18 lat zaspokaja mój snobizm:) Ale w ramach rekompensaty jestem "domem tymczasowym" dla kociaków z fundacji ZNAJDKI:) Miewałam tego towarzystwa w mieszkaniu jednocze¶nie w szczytowym momencie 13... My¶lałam, że sama zacznę miauczeć:)))))
moja księżniczka tylko jedna, ale też ze schroniska :)
widać, że weteran podwórka:))
To nie jest zwykły kot, to jest król osiedla;))
Baobab-ka, jedz±c "na ulicy" (jak to ulicznica:))))) zawsze się przypałęta jaki¶ taki, który potem zjada z mojego talerza co się da...
ja też :)
Polecaj± to zdjęcie






























