Galeria zdjęć
Jeziorko Bystrzyskie bez wody:)
POLSKA / Dolny ¦l±sk / Zagórze ¦l±skie
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-05-07 19:03
- Data wykonania
- maj 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Na pewno odwiedzę w tym roku !Dzięki.
Ja też bywam tam od trzydziestu lat ale ostatnio dużo się zmieniło .W miejscu gdzie był stary Wodnik wybudowali nowoczesny hotel (na zdjęciu po lewej )i nowe murowane domki a te kempingi już czę¶ciowo wyremontowali. Tak więc czas juras na odwiedzenie tego miejsca ponownie:)
W młodo¶ci często bywałem tam z rodzicami w o¶rodku elektrowni Wiktorii, wspaniałe czyste jezioro.
Podobno pierwszy raz od budowy tamy na rzece bystrzyca jest bez wody czyli koło 90 lat. Prowadz± prace remontowe na tamie i dzięki temu można zobaczyć ruiny starych domów bo w miejscu teraĽniejszego zalewu był± kiedy¶ niemiecka wie¶.
Kto wyci±gn±ł korek? :-)
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Jeziorko Bystrzyskie bez wody:)
POLSKA / Dolny ¦l±sk / Zagórze ¦l±skie
- Autor
- "> ( SO:5 | SW:5 )
- Typ
- Krajobraz
- Data dodania
- 2016-05-07 19:03
- Data wykonania
- maj 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Na pewno odwiedzę w tym roku !Dzięki.
Ja też bywam tam od trzydziestu lat ale ostatnio dużo się zmieniło .W miejscu gdzie był stary Wodnik wybudowali nowoczesny hotel (na zdjęciu po lewej )i nowe murowane domki a te kempingi już czę¶ciowo wyremontowali. Tak więc czas juras na odwiedzenie tego miejsca ponownie:)
W młodo¶ci często bywałem tam z rodzicami w o¶rodku elektrowni Wiktorii, wspaniałe czyste jezioro.
Podobno pierwszy raz od budowy tamy na rzece bystrzyca jest bez wody czyli koło 90 lat. Prowadz± prace remontowe na tamie i dzięki temu można zobaczyć ruiny starych domów bo w miejscu teraĽniejszego zalewu był± kiedy¶ niemiecka wie¶.
Kto wyci±gn±ł korek? :-)






























