Galeria zdjęć

Ko¶ciół warowny

RUMUNIA / - / Viscri

Zdjęcia: Viscri, Ko¶ciół warowny, RUMUNIA
odsłon: | poleca: osób | ocena techniczna: | ocen: | w schowku: osób
Data dodania
2016-06-05 19:33
Data wykonania
maj 2016
Miejsce

Opis zdjęcia

Komentarze do zdjęcia

Bardzo ładny i pomysłowy kompleks.

Zarówno ko¶ciół jak i cała wie¶ wraz z drog± dojazdow± stanowi± niesamowit± jedno¶ć w której czas faktycznie zatrzymał się dawno temu - warto odwiedzić to miejsce, tym bardziej, że w tej wsi od 2006 r. posiadaczem jednego domu jest ksi±żę Karol :)

Niesamowicie klimatyczne miejsce, w którym czas zatrzymał się co najmniej sto lat temu.Pani Caroline Fernolend opiekuj±ca się zabytkiem, to niesamowita kobieta, której obecno¶ć w tym miejscu, na "dzień dobry", przenosi nas w inny ¶wiat.Gor±co polecam.



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z my¶l± o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwo¶ć dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczno¶ci - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szeroko¶ć/wysoko¶ć, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

KAZACHSTAN / 70 km na północ od Bałchasz / Bektau-Ata Trakt

IZRAEL / Pustynia Negew / Park Narodowy Avdat

GAMBIA / Bandżul / Rezerwat krokodyli

HISZPANIA / - / Gran Kanaria - Maspalomas

PORTUGALIA / algarve / Olhos de Agua

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). S± one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzaj± go wielokrotnie. Ciateczka mog± też stosować współpracuj±cy z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2026 Globtroter.pl