Galeria zdjęć

Junonia hierta - samiec

TAJLANDIA / Surat Thani / Khao Sok

Zdjęcia: Khao Sok, Surat Thani, Junonia hierta - samiec, TAJLANDIA
odsłon: 1060 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2016-06-18 11:24
Data wykonania
maj 2016
Miejsce
Dodane do galerii
Tajlandia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Chris666, to "przyroda", więc trzeba być przygotowanym, zanim się zbliżysz. To tak, jak podczas polowania - zamiast odpowiedniej broni i amunicji - masz odpowiedni obiektyw i ustawienia. Dalej to już tylko kwestia "szczęścia" - czas, miejsce i chęć obiektu do współpracy. Ale "przed" można potrenować - wybrać przedmiot odpowiedniej wielkości i przetestować różne ustawienia. Potem zdecydowanie będzie łatwiej D

Przyznam j, że wolę mieć zdjęcie dobre niż złe, tak samo jak to, że wolę być bogaty niż biedny. Wszystko trwa chwilę, a selekcji można dokonać i z kilkuset sztuk. Kwestia wyboru D

Dziękuję, to cenne uwagi. Juras ma dużo racji; w wielu przypadkach to tylko moment. Tu było podobnie. Majstrując choćby chwilę w ustawieniach miałbym ładne zdjęcie samego liścia. Ostrość poszła na motyla z "lądowiskiem", rozmyło te na drugim planie, choć faktycznie krople wody odwracają nieco uwagę od głównego bohatera.

Przyznasz x, że czasem wolisz mieć takie zdjęcie, niż nic, motyle przysiadają na chwilę! Z kilkunastu sztuk nieraz wybiorę jedno!

Przyznasz x, że czasem wolisz mieć takie zdjęcie, niż nic, motyle przysiadają na chwilę! Z kilkunastu sztuk nieraz wybiorę jedno!

Przepraszam za literówkę - oczywiscie miało być "w przyszłości" D

To też ładny toast D Do autora - Zbyt wyraziste tło zakłóca odbiór, główny motyw nieco ginie, tym bardziej , że ostrość poszła w liść. W pszyszłości zdecydowanie zwiększyłbym otwór przesłony i starannie ustawił ostrość. Przemyślałbym też kadrowanie.

Za kropelki;)

Polecają to zdjęcie

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / x / x

POLSKA / kujawsko-pomorskiego / Lubostroń

POLSKA / opolskie / Nad Odrą

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl