Galeria zdjęć
Ukwiecona wyspa
POLSKA / Mazowsze / Wysepka na Wi¶le w okolicach Maciejowic
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-01-02 10:26
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Mazowsze
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
A to szkoda..
Bo i miejsce super! Nocowałem na tej wyspie już drugi raz, szkoda, Ľe staje się coraz mniejsza :(
Ależ to zdjęcie ma pozytywn± energię :)
Juras! Zapraszam, kajaczki s± na miejscu.
Zachęcasz, Wisła coraz czy¶ciejsza, tym bardziej warto się wybrać, k±pałem się nawet w Wi¶le w okolicach Słońska Dolnego.
Dzięki za propozycję. Może uda się skorzystać w tym sezonie.
To koniecznie trzeba popływać, mój ulubiony odcinek to Maciejowice - Wilga ok. 20 km 3 - 4 godz płynięcia ł±cznie z przerw± na ¶niadanie na jednej z wysp. Mam kajaki w Wildze, mogę pożyczyć, zapraszam.
Lubię w tych okolicach jeĽdzić rowerem. Pływać nie pływałem akurat w tych okolicach :)
To s± moje ulubione okolice i często tam bywam :) a, Ty czym się pałętasz po Wi¶le?
No proszę...też się w sierpniu w tym miejscu pałętałem...
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Ukwiecona wyspa
POLSKA / Mazowsze / Wysepka na Wi¶le w okolicach Maciejowic
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-01-02 10:26
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Mazowsze
- Opis zdjęcia
Foto-informacje:
Komentarze do zdjęcia
A to szkoda..
Bo i miejsce super! Nocowałem na tej wyspie już drugi raz, szkoda, Ľe staje się coraz mniejsza :(
Ależ to zdjęcie ma pozytywn± energię :)
Juras! Zapraszam, kajaczki s± na miejscu.
Zachęcasz, Wisła coraz czy¶ciejsza, tym bardziej warto się wybrać, k±pałem się nawet w Wi¶le w okolicach Słońska Dolnego.
Dzięki za propozycję. Może uda się skorzystać w tym sezonie.
To koniecznie trzeba popływać, mój ulubiony odcinek to Maciejowice - Wilga ok. 20 km 3 - 4 godz płynięcia ł±cznie z przerw± na ¶niadanie na jednej z wysp. Mam kajaki w Wildze, mogę pożyczyć, zapraszam.
Lubię w tych okolicach jeĽdzić rowerem. Pływać nie pływałem akurat w tych okolicach :)
To s± moje ulubione okolice i często tam bywam :) a, Ty czym się pałętasz po Wi¶le?
No proszę...też się w sierpniu w tym miejscu pałętałem...
Polecaj± to zdjęcie






























