Galeria zdjęć
Chata na Roztoczu.
POLSKA / Roztocze. / gdzie¶ na Roztoczu
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2017-01-23 17:14
- Data wykonania
- sierpień 2014
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Migawki z Polski
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Na pewno sielsko i swojsko, ale czy anielsko? Pewnie przez ten dach leci woda do ¶rodka i ¶rodek jest przez to podgniły zdeczko :-)
Ależ sielsko, swojsko, anielsko :)
Piękne !
Lubię takie klimaty.
Łataj± i mieszkaj±, żal opu¶cić rodzinny dom, młodzi na pewno tam nie wróc±. :(
Urocza chatka, zdjęcie super!
nie mogę się doczekać! Uwielbiam takie chatynki z najpiękniejszymi na ¶wiecie ogródkami zaro¶niętymi bez ładu i składu malwami, "warszawiankami", słonecznikami i asparagusem :)
Bida, bid±... dach się zapada, ale ¶ciany pięknie pobielone. A jak pokażę chatę z innych ujęć, to zobaczysz, że i telewizja satelitarna jest. A w przydomowym wiejskim ogrodzie niesamowita ilo¶ć różnobarwnych kwiatów. Nie pamiętam, w jakiej miejscowo¶ci spotkałam tę chatkę - robili¶my do¶ć duży objazd po Roztoczu. Ale widok tej chaty spowodował natychmiastowe wci¶nięcie pedału hamulca :)
choć bida z nędz±, to chatka wygl±da sympatycznie
Polecaj± to zdjęcie
Dodali do schowka
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Chata na Roztoczu.
POLSKA / Roztocze. / gdzie¶ na Roztoczu
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2017-01-23 17:14
- Data wykonania
- sierpień 2014
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Migawki z Polski
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Na pewno sielsko i swojsko, ale czy anielsko? Pewnie przez ten dach leci woda do ¶rodka i ¶rodek jest przez to podgniły zdeczko :-)
Ależ sielsko, swojsko, anielsko :)
Piękne !
Lubię takie klimaty.
Łataj± i mieszkaj±, żal opu¶cić rodzinny dom, młodzi na pewno tam nie wróc±. :(
Urocza chatka, zdjęcie super!
nie mogę się doczekać! Uwielbiam takie chatynki z najpiękniejszymi na ¶wiecie ogródkami zaro¶niętymi bez ładu i składu malwami, "warszawiankami", słonecznikami i asparagusem :)
Bida, bid±... dach się zapada, ale ¶ciany pięknie pobielone. A jak pokażę chatę z innych ujęć, to zobaczysz, że i telewizja satelitarna jest. A w przydomowym wiejskim ogrodzie niesamowita ilo¶ć różnobarwnych kwiatów. Nie pamiętam, w jakiej miejscowo¶ci spotkałam tę chatkę - robili¶my do¶ć duży objazd po Roztoczu. Ale widok tej chaty spowodował natychmiastowe wci¶nięcie pedału hamulca :)
choć bida z nędz±, to chatka wygl±da sympatycznie
Polecaj± to zdjęcie































