Galeria zdjęć

Z serii: Kraina Otwartych Okiennic (4)

POLSKA / Podlasie / Puchły

Zdjęcia: Puchły, Podlasie, Z serii: Kraina Otwartych Okiennic (4), POLSKA
odsłon: 1626 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-07-26 17:05
Data wykonania
lipiec 2017
Miejsce
Dodane do galerii
Moje Podlasie

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

No fakt, ode mnie ponad 6h jazdy. Ale było warto.Nawet na kilkudniowy -czyli zbyt krótki -urlop. Barwne cerkwie, wioseczki z drewnianymi domami o kolorowych okiennicach, wszystkie pięknie ukwiecone. Dawno nie widziałam tak dorodnych malw czy dziewanny wyższej ode mnie, takich ilości dziurawca, motyli i oczywiście bocianów. Dawno nie jeździłam tyloma polnymi drogami,na których co rusz trzeba było ustąpić pierwszeństwa dostojnie kroczącemu boćkowi albo biegającemu w tę i z powrotem gronostajowi (chyba) :) I dawno nie zjadłam tylu kalorycznych potraw Kartacze, pielmieni, zaguby, babka ziemniaczana, solianka, ser koryciński, rewelacyjne ciasto Marcinek, sękacz i dobre lokalne piwo (lub zza wschodniej granicy). Pyszności! Podlasie polecam wszystkim. Pięknie i żadnego tłoku. Więcej turystów tylko Białowieży, w tzw. terenie spotyka się nie więcej jak kilka osób przez cały dzień.

Bardzo mnie cieszy, że choć trochę udało mi się zachęcić Ciebie, Baobab-ka, a może i innych do odwiedzenia mojego ukochanego Podlasia. Wprawdzie wszędzie stąd daleko, ale mimo wszystko kocham ten region :) Pozdrawiam serdecznie.

Od kilku dni jestem absolutną fanką Podlasia :) Ruda,to Twoje "obrazki z Podlasia" zachęciły mnie do wyjazdu w te przepiękne rejony :)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Saksonia / Drezno

NIEMCY / Saksonia / Drezno

POLSKA / świętokrzyskie / Ujazd

MONAKO / Monako. / Monako.

NIEMCY / Saksonia / Drezno

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl