Galeria zdjęć
Petite Venise...
FRANCJA / Alzacja / Colmar
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2017-08-26 22:26
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
-
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jak tu wesoło się zrobiło pod Colmarem!:) Takich podróżników miło spotkać na każdej drodze: dziękuję:)
Bez sprzecznie pajaak :)
... i fotograf dobry
Miejsce ciekawe dlatego i odbicie, wyszło znakomicie :)
Colmar jest bardzo fotogeniczny. Dziękuję:)
Urocze.
Urocze.
ja z przyjemno¶ci± poczytam wszystko ;0
To nie pierwsze zdjęcie z miasteczka Colmar -nie chcę zanudzać autokomentarzami; spojrzyj do galerii pt. "Alzacja" To fakt, dawniej zamieszczałam opisy i sprawiało mi to przyjemno¶ć, ale to wymaga czasu, a skoro zainteresowanie jest mizerne, to szkoda trudu.
Dlaczego wszyscy(prawie) maj± opory do podania opisu zdjęć. Czy to takie trudne. Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Petite Venise...
FRANCJA / Alzacja / Colmar
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:4.99 )
- Typ
- Architektura
- Data dodania
- 2017-08-26 22:26
- Data wykonania
- sierpień 2016
- Miejsce
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Jak tu wesoło się zrobiło pod Colmarem!:) Takich podróżników miło spotkać na każdej drodze: dziękuję:)
Bez sprzecznie pajaak :)
... i fotograf dobry
Miejsce ciekawe dlatego i odbicie, wyszło znakomicie :)
Colmar jest bardzo fotogeniczny. Dziękuję:)
Urocze.
Urocze.
ja z przyjemno¶ci± poczytam wszystko ;0
To nie pierwsze zdjęcie z miasteczka Colmar -nie chcę zanudzać autokomentarzami; spojrzyj do galerii pt. "Alzacja" To fakt, dawniej zamieszczałam opisy i sprawiało mi to przyjemno¶ć, ale to wymaga czasu, a skoro zainteresowanie jest mizerne, to szkoda trudu.
Dlaczego wszyscy(prawie) maj± opory do podania opisu zdjęć. Czy to takie trudne. Pozdrawiam.
Polecaj± to zdjęcie






























