Galeria zdjęć
Z serii: spacerkiem po Toruniu.
POLSKA / kujawsko-pomorskie / Toruń
odsłon: |
poleca: osób |
ocena techniczna: |
ocen: |
w schowku: osób
- Autor
- ">
( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-09-03 07:54
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
-
- Dodane do galerii
- Migawki z Polski
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Rozmarzona turystyka - w żadnym razie.Nie masz pojęcia, jak straż tam kosi mandaty. Miałam hotel na Starym Mie¶cie z widokiem na ulicę Żeglarsk±, tuż obok katedry ¦więtych Janów. Bywało, że obserwowałam przez okno niezłe sceny jeszcze przed ¶niadaniem. A potem w ci±gu dnia - na każdym kroku. W tej sytuacji ja sama - jak już wiesz - miałam duuuużo szczę¶cia :)
Melduję odbiór znaku! A co za tym - oddanie salwy honorowej ¶miechu... Czyli w Toruniu nie mozna sobie pozwolic na rozmarzon± turystykę tylko trzeba miec oczy dookola glowy i zawsze "czuj, czuj czuwaj" ;)) Ciekawe, jak ta opisowa czę¶ć znaków działa wobec cudzoziemców? z racji braku wersji instrukcji chocby w j. ang. to pewnie turystow ze swiata sankcje omin±.
Polecaj± to zdjęcie
Inne zdjęcia tego użytkownika
Inne zdjęcia z tego kraju:
Z serii: spacerkiem po Toruniu.
POLSKA / kujawsko-pomorskie / Toruń
- Autor
- "> ( SO:4.99 | SW:5 )
- Typ
- Reportaż
- Data dodania
- 2017-09-03 07:54
- Data wykonania
- sierpień 2017
- Miejsce
- Dodane do galerii
- Migawki z Polski
- Opis zdjęcia
Komentarze do zdjęcia
Rozmarzona turystyka - w żadnym razie.Nie masz pojęcia, jak straż tam kosi mandaty. Miałam hotel na Starym Mie¶cie z widokiem na ulicę Żeglarsk±, tuż obok katedry ¦więtych Janów. Bywało, że obserwowałam przez okno niezłe sceny jeszcze przed ¶niadaniem. A potem w ci±gu dnia - na każdym kroku. W tej sytuacji ja sama - jak już wiesz - miałam duuuużo szczę¶cia :)
Melduję odbiór znaku! A co za tym - oddanie salwy honorowej ¶miechu... Czyli w Toruniu nie mozna sobie pozwolic na rozmarzon± turystykę tylko trzeba miec oczy dookola glowy i zawsze "czuj, czuj czuwaj" ;)) Ciekawe, jak ta opisowa czę¶ć znaków działa wobec cudzoziemców? z racji braku wersji instrukcji chocby w j. ang. to pewnie turystow ze swiata sankcje omin±.
Polecaj± to zdjęcie






























